Мiсячний архiв: Жовтень 2017

Першість Калинівського району серед дітей з шашок-64

Додано: автором Нема коментарiв

20 жовтня в Калинівці (Вінницька область) під супроводом тренера, організатора та головного ентузіаста шашок в даному регіоні – Анатолія Васильовича Мельника, відбулась першість Калинівського району серед дітей з шашок-64. В змаганнях прийняли участь 61 дитина віком від 6 до 16 років. Це чудовий показник масовості, який є результатом якісної праці Анатолія Васильовича!

Анатолій Васильович Мельник

Результати (таблиці):

Кадети, хлопці (2002-2004 р.н.):
1. Петро Ціхановський (Калинівка)
2. Роман Огірок (Калинівка)
3. Ілля Чайковський (Калинівка)

Кадетки, дівчата (2002-2004 р.н.):
1. Анна Безе (Калинівка)
2. Ірина Кузнєцова (с. Сальник)
3. Ангеліна Вовк (с. Сальник)

Молодші кадети, хлопці (2005-2007 р.н.):
1. Олександр Боднар (с. Сальник)
2. Микола Ковбасюк (Калинівка)
3. Андрій Гончарук (с. Байківка)

Молодші кадетки, дівчата (2005-2007):
1. Вероніка Паліга (Калинівка)
2. Дарія Мельник (Калинівка)
3. Віталіна Бардецька (с. Дружелюбівка)

Юні надії, хлопці (2008-2009 р.н.):
1. Артем Поплавський (Калинівка)
2. Матвій Мельник (Калинівка)
3. Роман Зубко (Калинівка)

Юні надії, дівчата (2008-2009 р.н.):
1. Софія Ткачук (Калинівка)
2. Олександра Федун (Калинівка)
3. Олеся Звіринська (Калинівка)

Молодші юні надії, хлопці (2010-2011 р.н.):
1. Єгор Стенжицький (Калинівка)
2. Дмитро Козачок (Калинівка)
3. Микола Коваль (Калинівка)

Молодші юні надії, дівчата (2010-2011 р.н.):
1. Анна Дубіцька (Калинівка)
2. Анна Таратухіна (Калинівка)
3. Наталія Гордійчук (Калинівка)

Bookmark and Share

Командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100

Додано: автором Нема коментарiв

21-22 жовтня в Вінниці відбулась командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100. В змаганнях приймали участь спортсмени обласного центру, вихованці дитячо-юнацької спортвної школи №6 (тренери – Мариненко Дмитро Сергійович та Леонов Микола Всеволодович), а також учасники з Бершаді (тренер Дьомін Олександр Олексадович) та з Калинівки (тренер Мельник Анатолій Васильович).

Результати (таблиця змагань):
1. МДЮСШ №6 – 1 (м. Вінниця, склад команди: Ярослав Герус, Кирило Леонов, Антон Луценко, Анастасія Мельник, Ірина Васильєва)
2. МДЮСШ №6 – 2 (м. Вінниця, склад команди: Павло Жолоб, Михайло Батунін, Владислав Пчелінцев, Марія Матюхова, Софія Петовська)
3. Бершадський РБДТ-1 (м. Бершадь, склад команди: Дмитро Криницький, Назар Чечельницький, Костянтин Бевзюк, Катерина Масенко, Надія Бойко).

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share


Відкритий обласний турнір з шашок-64 пам’яті Василя Івановича Ляшка

Додано: автором Нема коментарiв

21 жовтня 2017 року в смт. Піщанка (Вінницька область) відбувся перший відкритий обласний турнір з шашок-64 пам’яті Василя Івановича Ляшка. В змаганнях, окрім господарів, прийняли участь гравці з Вінниці, Крижополя та Томашполя. Змагання проводились за швейцарською системою в 7 турів. Призовий фонд формувався з 1 тис. грн. спонсорських коштів. Додатково переможці турніру отримали цінні подарунки, дипломи та кубки.

Результати:
1. Василь Пікіняр (м. Вінниця,13 очок)
2. Віталій Луценко (м. Вінниця,13 очок)
3. Володимир Павловський (м. Томашпіль, 10 очок)

Командні результати:
1. Вінниця (Василь Пікіняр, Віталій Луценко)
2. Томашпіль (Володимир Павловський, Микола Єрьомін)
3. Піщанка (Анатолій Захарчук, Олександр Бендержицький)

Кращий результат серед жінок показала Потапова Людмила (м. Піщанка); серед ветеранів (60 років і старше) – Грінченко Пантелеймон (м. Піщанка); серед дітей до 16 років – Дробінчук Іван (м. Піщанка), найкраще серед місцевих шашкістів виступив Захарчук Анатолій (9 очок, 4 місце)ТАБЛИЦЯ

Після чималої перерви шашки в Піщанському районі відроджуються завдяки старанням організаторів – Дмитра Дмитровича Денисова (перший заступник голови Піщанської районної державної адміністрації) та  Карауша Анатолія Федоровича (президент Федерації шашок Піщанського району). Сподіваємось, що даний турнір буде традиційним, який проводитимиться щорічно і стане четвертим етапом Кубку Вінницької області.

Фотогалерея турніру 

Bookmark and Share

Вінничанин – на Чемпіонаті світу з шашок-100!

Додано: автором Нема коментарiв

1-15 жовтня в Таллінні (Естонія) відбувся Чемпіонат світу-2017 з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Вперше в історії вінницьких шашок честь країни відстоював наш земляк, 22-річний майстер спорту FMJD, бронзовий призер ЧУ-2016 Василь Пікіняр!

Окрім вінничанина, на світову першість відібрались ще пятеро українців – міжнародні гросмейстери Юрій Анікєєв (Харків), Артем Іванов (Дніпро), Ігор Кірзнер (Запоріжжя), Ольга Балтажи (Івано-Франківськ) та міжнародний майстер Юлія Макаренкова (Харків).


1-й тур. Василь Пікіняр (праворуч) та віце-чемпіон світу Ян Грунендайк

У Чемпіонаті світу-2017 брали участь 80 чоловіків та 16 жінок. В чоловічому турнірі організаторами було створено 3 підгрупи. Після дев’яти зіграних турів за швейцарською системою з кожної групи продовжили боротьбу по 4 учасника. У фінальному раунді 12 спортсменів зіграли за круговою системою ще 11 турів, за підсумками яких визначитлося ім’я чемпіона світу-2017. В жіночому турнірі зіграно 15 турів за круговою системою.

Приємно відзначити, що в ролі головного арбітра Чемпіонату світу-2017 працював президент Федерації шашок Вінниччини Андрій Щербатюк!


Андрій Щербатюк – виступ на відкритті змагань

Фрагменти партій та усі важливі подробиці:
на сторінках DraughtsPlay у соцмережах VK та FB (долучайтеся до груп!):

Щоденнi звiти:
01.10:
 VK та FB (перемоги Анiкєєва та Іванова, поразки Пiкiняра та Кірзнера)
02.10: VK та FB (Анiкєєв – 5 очок з 6, Іванов – 4, Кірзнер – 3, Пiкiняр – 2)
03.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов – по 6 з 8, Кірзнер – 5, Пiкiняр – 2)
04.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов, Кірзнер – по 8 з 12, Пiкiняр – 4)
05.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов – по 9 з 14, Кірзнер – 8, Пiкiняр – 5)
06.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов – по 11 з 18, Кірзнер, Пiкiняр – по 8)
07.10: вихiдний, генеральна асамблея FMJD: Janek Mäggi – новий президент!

01-06.10.2017. Результати півфіналів:
Юрій Анікєєв та Артем Іванов – у фінальному раунді!

Група A:

1. Александр Балякин (Нідерланди) – 12 очок з 18,
2-4. Александр Шварцман (Росія) – 11 (87),
2-4. Юрій Анікєєв (Харків, Україна) – 11 (87),
2-4. Вадим Вирный (Німеччина) – 11 (87).

Група B:

1. Александр Георгиев (Росія) – 12 (84),
2. Гунтис Валнерис (Латвiя) – 12 (83),
3. Артем Iванов (Дніпро, Україна) – 11 (85),
4. Martijn Van Ijzendoorn (Нідерланди) – 11 (83),
…20. Василь Пікіняр (Вінниця, Україна) – 8 (64)

Група C:

1. Wouter Wolff (Нідерланди) – 12,
2. Алексей Чижов (Росія) – 11 (87),
3. N’cho Joel Atse (Кот-д’Iвуар) – 11(86),
4. Евгений Ватутин (Білорусь) – 11 (84),
…19. Ігор Кірзнер (Запоріжжя, Україна) – 8 (82).

08-15.10.2017. Результати фіналів:
Александр Шварцман (Росiя), Зоя Голубєва (Латвiя) – чемпiони свiту-2017!

Чоловіки, фінал (12 участників):
1. Александр Шварцман (Росія) – 14 очков из 22,
2. Алексей Чижов (Росія) – 13,
3. Гунтис Валнерис (Латвiя) – 13,
…5. Юрій Аникєєв (Харків, Україна) – 12,
…12. Артем Іванов (Дніпро, Україна) – 9.

Жінки, фінал (16 учасниць):
1. Зоя Голубєва (Росія) – 21 очко из 30,
2. Ольга Федорович (Білорусь) – 20,
3. Айгуль Iдрисова (Росія) – 19,
…9. Ольга Балтажи (Івано-Франкіськ, Україна) – 16,
…11. Юлія Макаренкова (Харків, Україна) – 16.

Турнiрнi таблиці:
Чоловіки – напівфінали (80 чол., 9 турів): група А, група B, група С,
Чоловіки – фінал
 (12 чол., 11 турів): фiнал
Жінки – фінал (16 спортсменок, 15 турів): фінал

Офіційний сайт турніру:
http://wc2017.kabeliit.ee/
(для перегляду онлайн-партій та турнірних таблиць слід вибрати відповідний раунд у меню ліворуч)

Bookmark and Share

“Вiнницькi фонтани – 2017”: свято шашок

Додано: автором Нема коментарiв

У Вiнницi з 27 вересня до 1 жовтня відбувся 5-й традицiйний юнацький турнiр “Вiнницькi фонтани – 2017”. У змаганнях з шашок-100 взяв участь 21 спортсмен з Вiнницької, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Через надзвичайну ситуацiю у сусiднiй Калинiвцi та тимчасове закриття залізничного сполучення турнiр втратив декілька потенційних сильних учасників. Незважаючи на це, вкотре організатори привітали гостей Вінниці, які подолали усі перешкоди на шляху до гостинного міста. Нижче наведенi результати за турами та підсумки змагань. 

“Вiнницькі фонтани – 2017” (шашки-100)
Вiнниця, 27.09-01.10.2017.

Список гравців: за віковими категоріями

Round 1 27-09-2017 16:00

Батунiн Михайло (Вц) – Головiн Павло (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Луценко Антон (Вц) 0-2
Жолоб Павло (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 1-1
Цвiток Арсен (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Мосієнко Дарина (Пт) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Round 2 28-09-2017 10:00

Суров Iван (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Мельник Анастасiя (Вц) 1-1
Матюхова Марiя (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Зотов Євген (Вц) 2-0
Петровська Соломiя (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Вихiдний – Домбровський Олег (Вц) 0-2

Після 2-го туру визначилася четвірка лідерів – Михайло Батунін, Антон Луценко (обидва – Вінницька обл.), Ілля Балабан (Дніпропетровська), Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 4 очка з 4.

Round 3 28-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Батунiн Михайло (Вц) 2-0
Луценко Антон (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Петровська Софiя (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 3-го туру

Після 3-го туру попереду Антон Луценко (Вінницька обл.) та Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 6 очок з 6. В 4-му турi вони зiграють мiж собою.

Round 4 29-09-2017 10:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Суров Iван (Дп) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Рибченко Iлля (Вц) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2
Вихідний – Зотов Євген (Вц) 0-2

Лiдери: 1-3. Блоха, Мосієнко, Луценко – по 7 очок з 8,
4-6. Батунін, Цвіток, Суров – по 6 очок.

Турнірна таблиця: після 4-го туру

Round 5 30-09-2017 10:00

Блоха Андрiй (Дп) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Суров Iван (Дп) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 2-0
Балабан Iлля (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Зотов Євген (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 5-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 9 очок з 10,
2-4. Батунін (Вц), Блоха (Дп), Луценко (Вц) – по 8 очок.

Round 6 30-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Блоха Андрiй (Дп) 1-1
Луценко Антон (Вц) – Батунiн Михайло (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 2-0
Головiн Павло (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Мельник Анастасiя (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Зотов Євген (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 6-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 10 очок з 12,
2-5. Блоха (Дп), Батунін (Вц), Луценко (Вц), Жолоб (Вц) – по 9 очок.

Альона Губарєва (Кам’янське) з вихованцями

Round 7 01-10-2017 10:00

Жолоб Павло (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Блоха Андрiй (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Суров Iван (Дп) 1-1
Мельник Анастасiя (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 1-1
Домбровський Олег (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Вихiдний – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2

Підсумки змагань: турнірна таблиця, результати за категоріями

Переможець змагань – Дарина Мосієнко (Полтава) – 12 очок з 14. Друге місце посів Михайло Батунін (Вінниця), третє – Антон Луценко (Вінниця) – по 11. Усі учасники змагань були нагороджені призами від організаторів змагань.

Фотогалерея турнiру: VK, FB (А.Губарєва)

Екскурсiя у ДЦ Roshen: фото (VK)вiдео (VK) фото (FB), вiдео (FB)

Нагородження: фото (VK)вiдео (VK),  фото (FB)вiдео (FB)

Детальнiше – у групах Draughtsplay в соцмережах VK та FB.

Спонсори турнiру: торговi марки “Рудь”, “Ласунка”, “Бондаруковi ковбаси”, “Хлiбна гiльдiя”, “Подiльский край”, сир “Iванiвський”, дитячий центр “Рошен”.

“А коли у вас наступний турнір?” – запитували гості змагань!
До нових зустрiчей у Вiнниці!

Bookmark and Share