Архiв новин по тегу: фонтани

Анонс: “Вінницькі фонтани 2018”

Додано: автором Нема коментарiв

fountainАнонс ФШВ. 26-30 вересня 2018 року у Вінниці відбудеться 6-й всеукраїнський дитячий турнір “Вінницькі фонтани 2018” (шашки-100). Організатори запрошують до участі юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше.

У програмі заплановано два турніри з шашок-100:
Турнір A (допуск: юнаки та дівчата 2000 р.н. та мол., не нижче 1-го розряду).
Турнір B (допуск: юнаки та дівчата 2004 р.н. та мол., 2-й або 3-й розряд).

Порядок проведення.
Змагання пройдуть у приміщенні МДЮСШ №6 м. Вінниця (вул. Театральна, 24) за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу: 80 хвилин на партiю + 1 хвилина за хід. Жеребкування пар учасників здійснюється програмою DraughtsArbiterPro. Додаткові показники при рівності очок будуть визначені технічним регламентом перед початком змагань.

Нагородження.
Кубки, медалі, дипломи, цінні подарунки будуть вручені переможцям та призерам у 10 вікових категоріях серед юнаків та дівчат. Передбачений призовий фонд для топ-5 спортсменів за результатами турніру А. На всіх учасників чекають смачні солодощі та сувеніри.

Реєстрація.
Для участі в змаганнях слід обов’язково заповнити реєстраційну форму.
Учасники турніру А сплачують турнірний внесок у розмірі 50 грн.

Розклад змагань:
26.09.2018. 14:00. Реєстрація. 15:00. Відкриття змагань. 16:00. 1-й тур.
27.09.2018. 10:00. 2-й тур. 16:00. 3-й тур.
28.09.2018. 10:00. 4-й тур. 16:00. Екскурсія.
29.09.2018. 10:00. 5-й тур. 16:00. 6-й тур.
30.09.2018. 10:00. 7-й тур. 15:00. Закриття змагань.

В залежності від кількості учасників та побажань тренерів можливі невеликі зміни розкладу та порядку проведення змагань.

Довідки за тел.:
+38 (067) 721-89-62, Борис Давидович Палатнік (організаційні питання),
+38 (063) 288-77-75, Віталій Олександрович Луценко (суддівські питання).

Вінниця гостинно запрошує юних шашкістів!


Корисні посилання:


Попередні змагання “Вінницькі фонтани”:


Спонсори турніру з шашок-100 “Вінницькі фонтани 2018”:

Ukrservice Master Fermer Lasunka Rud Roshen

Федерація шашок Вінниччини висловлює подяку спонсорам турніру за співпрацю та запрошує до співробітництва організації та підприємців, яким не байдужі інтелектуальні види спорту.
Партнерська пропозиція (pdf)

Більше подробиць – у групах Draughtsplay та DraughtsUA у Facebook.
Долучайтесь до нашої спiльноти!

Bookmark and Share

“Вiнницькi фонтани – 2017”: свято шашок

Додано: автором Нема коментарiв

У Вiнницi з 27 вересня до 1 жовтня відбувся 5-й традицiйний юнацький турнiр “Вiнницькi фонтани – 2017”. У змаганнях з шашок-100 взяв участь 21 спортсмен з Вiнницької, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Через надзвичайну ситуацiю у сусiднiй Калинiвцi та тимчасове закриття залізничного сполучення турнiр втратив декілька потенційних сильних учасників. Незважаючи на це, вкотре організатори привітали гостей Вінниці, які подолали усі перешкоди на шляху до гостинного міста. Нижче наведенi результати за турами та підсумки змагань. 

“Вiнницькі фонтани – 2017” (шашки-100)
Вiнниця, 27.09-01.10.2017.

Список гравців: за віковими категоріями

Round 1 27-09-2017 16:00

Батунiн Михайло (Вц) – Головiн Павло (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Луценко Антон (Вц) 0-2
Жолоб Павло (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 1-1
Цвiток Арсен (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Мосієнко Дарина (Пт) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Round 2 28-09-2017 10:00

Суров Iван (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Мельник Анастасiя (Вц) 1-1
Матюхова Марiя (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Зотов Євген (Вц) 2-0
Петровська Соломiя (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Вихiдний – Домбровський Олег (Вц) 0-2

Після 2-го туру визначилася четвірка лідерів – Михайло Батунін, Антон Луценко (обидва – Вінницька обл.), Ілля Балабан (Дніпропетровська), Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 4 очка з 4.

Round 3 28-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Батунiн Михайло (Вц) 2-0
Луценко Антон (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Петровська Софiя (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 3-го туру

Після 3-го туру попереду Антон Луценко (Вінницька обл.) та Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 6 очок з 6. В 4-му турi вони зiграють мiж собою.

Round 4 29-09-2017 10:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Суров Iван (Дп) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Рибченко Iлля (Вц) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2
Вихідний – Зотов Євген (Вц) 0-2

Лiдери: 1-3. Блоха, Мосієнко, Луценко – по 7 очок з 8,
4-6. Батунін, Цвіток, Суров – по 6 очок.

Турнірна таблиця: після 4-го туру

Round 5 30-09-2017 10:00

Блоха Андрiй (Дп) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Суров Iван (Дп) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 2-0
Балабан Iлля (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Зотов Євген (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 5-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 9 очок з 10,
2-4. Батунін (Вц), Блоха (Дп), Луценко (Вц) – по 8 очок.

Round 6 30-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Блоха Андрiй (Дп) 1-1
Луценко Антон (Вц) – Батунiн Михайло (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 2-0
Головiн Павло (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Мельник Анастасiя (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Зотов Євген (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 6-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 10 очок з 12,
2-5. Блоха (Дп), Батунін (Вц), Луценко (Вц), Жолоб (Вц) – по 9 очок.

Альона Губарєва (Кам’янське) з вихованцями

Round 7 01-10-2017 10:00

Жолоб Павло (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Блоха Андрiй (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Суров Iван (Дп) 1-1
Мельник Анастасiя (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 1-1
Домбровський Олег (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Вихiдний – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2

Підсумки змагань: турнірна таблиця, результати за категоріями

Переможець змагань – Дарина Мосієнко (Полтава) – 12 очок з 14. Друге місце посів Михайло Батунін (Вінниця), третє – Антон Луценко (Вінниця) – по 11. Усі учасники змагань були нагороджені призами від організаторів змагань.

Фотогалерея турнiру: VK, FB (А.Губарєва)

Екскурсiя у ДЦ Roshen: фото (VK)вiдео (VK) фото (FB), вiдео (FB)

Нагородження: фото (VK)вiдео (VK),  фото (FB)вiдео (FB)

Детальнiше – у групах Draughtsplay в соцмережах VK та FB.

Спонсори турнiру: торговi марки “Рудь”, “Ласунка”, “Бондаруковi ковбаси”, “Хлiбна гiльдiя”, “Подiльский край”, сир “Iванiвський”, дитячий центр “Рошен”.

“А коли у вас наступний турнір?” – запитували гості змагань!
До нових зустрiчей у Вiнниці!

Bookmark and Share

Вінницькі фонтани – 2017: анонс турніру

Додано: автором Нема коментарiв

Федерація шашок вінниччини вкотре запрошує гостей! Всеукраїнський турнір з шашок-100 “ВІННИЦЬКІ ФОНТАНИ” відбудеться з 27 вересня по 01 жовтня 2017 року в м. Вінниці за адресою: міська дитячо-юнацька спортивна школа №6, вул. Театральна, 24. РЕГЛАМЕНТ

У турнірі приймають участь:
турнір А – юнаки та дівчата 1999 р.н. і молодші, не нижче першого спортивного розряду за класифікацією;
турнір Б – юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші, не нижче третього спортивного розряду за класифікацією.
Програма змагань:
27 вересня 2017 року – день приїзду.
14-00 – мандатна комісія;
15-00 – церемонія відкриття змагань;
16-00 – початок першого туру змагань;
27 вересня – 01 жовтня 2017 року – змагання;
01 жовтня 2017 року 13-00 – церемонія закриття змагань та нагородження;
01 жовтня 2017 року – день від’їзду.
Спортсмени, які посіли особисті 1, 2, 3 місця нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів та медалями і подарунками, сувенірами від організаторів.
Учасники сплачують турнірний внесок у розмірі 50 грн.
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань: Луценка Віталія Олександровича (м. Вінниця), тел. +38 063-288-77-75 або на електронну адресу vitalproukr@gmail.com.

Bookmark and Share

Всеукраїнський дитячий турнір “Вінницькі фонтани” з шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

shashki_medal09_16-300x300З 29 вересня по 3 жовтня в м. Вінниці відбувся четвертий Всеукраїнський дитячий шашковий турнір. Це вже другий подібний турнір з шашок-100, який за традицією проводиться восени. В змаганнях прийняли участь 60 дітей. Цього разу Вінниця зустрічала гостей з Дніпропетровської (м. Кам’янське) та Івано-Франківської (с. Ланчин) областей.

14517649_1104333126283339_3629326838667392876_n

14601055_1104332179616767_7070079277493762292_n

Було проведено три окремих турніри:
1) Турнір “А” – серед хлопців та дівчат не нижче I розряду з окремим заліком по вікових групах:
кадети (2000 р.н. і молодші);
молодші кадети (2003 р.н. і молодші).
2) Турнір “Б” – серед хлопців та дівчат II та III розряду з окремим заліком по вікових групах:
молодші кадети (2003 р.н. і молодші);
юні надії (2006 р.н. і молодші);
3) Турнір “С” – серед хлопців та дівчат 2008 р.н. і молодші.

Результати змагань:

Турнір “С” 

Дівчата:
1. Петровська Соломія (11 очок з 18)
2. Петровська Софія (10 очок)
2. Пчелинцева Мілана (7 очок)

14600893_1104358732947445_9218298558160730472_n

Хлопці:
1. Самбуров Володимир (14 очок з 18)
2. Сінько Владислав (14 очок)
3. Ларюшкін Сергій (13 очок)

14590406_1104359486280703_9075265758503035362_n

Турнір “B”

Дівчата 2006 р.н. та молодші:
1. Мельник Анастасія (13 очок з 18)
2. Паліга Вероніка (12 очок)
3. Веселова Юлія (10 очок)

14606374_1104354142947904_879594564442405263_n

 Хлопці 2006 р.н. та молодші:
1. Жолоб Павло (17 очок з 18)
2. Суров Іван (12 очок)
3. Бондар Олександр (12 очок)

14572299_1104354052947913_3403450574804430134_n

Дівчата 2003 р.н. та молодші:
1. Васильєва Ірина (12 очок з 18)
2. Уварова Карина (12 очок)
3. Матюхова Марія (10 очок)

14590324_1104353939614591_7731811946241820774_n

Хлопці 2003 р.н. і молодші:
1. Яковчук Андрій (10 очок з 18)
2. Олійник Костянтин (10 очок)
3. Безуглий Олександр (9 очок)

14522721_1104347039615281_4264670105277385884_n

Турнір “А”

Дівчата 2003 р.н. та молодші:
1. Попруга Віра
2. Гарматюк Марина
3. Бабій Єва

14563435_1104346812948637_2814136114420779217_n

Хлопці 2003 р.н. та молодші:
1. Батунін Михайло (10 очок з 14)
2. Коваль Олександр (9 очок)
3. Блоха Андрій (9 очок)

14484811_1104346932948625_5696383064644955315_n

Дівчата 2000 р.н. та молодші:
1. Зуб Катерина
2. Дика Наталія

14485036_1104339112949407_2310372580554416157_n

Хлопці 2000 р.н. та молодші:
1. Залуцький Роман (12 очок з 14)
2. Луценко Антон (9 очок)
3. Опанасюк Олкексій (8 очок)

14536991_956673664454405_1869464303_o

Фотографії Віталія Попруги.

Таблиці змагань

Вітаємо переможців та призерів “Вінницьких фонтанів”!

Bookmark and Share

“ВІННИЦЬКІ ФОНТАНИ” знову запрошують друзів

Додано: автором Нема коментарiв

shashki_medal09_16Всеукраїнський дитячий турнір з шашок-100 “Вінницькі фонтани” відбудеться з 29 вересня по 3 жовтня 2016 року.

 

Змагання проводяться в двох турнірах за швейцарською системою в класичні шашки-100:
1). Турнір А –  серед хлопчиків та дівчат не нижче I розряду з окремим заліком по вікових групах:
кадети (2000 р.н. і молодші);
молодші кадети (2003 р.н. і молодші).
2). Турнір Б – серед хлопчиків та дівчат II та III розряду з окремим заліком по вікових групах:
молодші кадети (2003 р.н. і молодші);
юні надії (2006 р.н. і молодші);
молодші юні надії (2008 р.н. і молодші).

Програма змагань:
29 вересня 2016 року – день приїзду;
14-00 – мандатна комісія;
15-00 – церемонія відкриття змагань;
16-00 – початок першого туру класичної програми;
30 вересня – 3 жовтня 2016 року – змагання з класичної програми;
3 жовтня 2016 року 13-00 – церемонія закриття змагань та нагородження

Спортсмени, які посіли особисті 1, 2, 3 місця нагороджуються дипломами  та медалями відповідних ступенів. Всі учасники нагороджуються дипломами, подарунками та сувенірами. Для гостей з інших міст передбачено сюрприз.

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу leomax1966@mail.ru Леонову Миколі Всеволодовичу.
Головний суддя змагань: Мариненко Дмитро Сергійович (м. Вінниця), тел. +38 096-228-18-82.

Вінниця запрошує юних шашістів!

shashki_09_16i

Bookmark and Share

Погляд зі сторони на “Вінницькі фонтани”

Додано: автором Нема коментарiв

fontan3Наш гість з Кам’янського (під час турніру ще Дніпродзержинськ) Віталій Попруга поділився своїми враженнями від дитячого турніру з шашок-64 “Вінницькі фонтани”.

Шашки-64. Фантасмагория души на «Винницких фонтанах»

Bookmark and Share

Заключний акорд “Вінницьких фонтанів”

Додано: автором Нема коментарiв

Shashk_05_1610 травня закінчився Всеукраїнський дитячий турнір з шашок-64 “Вінницькі фонтани”

На протязі 5 днів юні шашкісти віком від 5 до 16 років вели завзяті бої на кліткових дошках за перемогу в змаганні, яке стало офіційним турніром і включене в план Міністерства спорту та молоді.

А змагатись було за що! Незважаючи на відсутність фінансової підтримки с боку держави, організаційний комітет на чолі з Борисом Палатніком при підтримці спонсорів змогли підготувати для юних спортсменів кубки, медалі, дипломи, цінні подарунки та сувеніри. Були відмічені всі учасники турніру. У деяких маленьких шашкістів на вистачало рук, щоб утримати всі нагороди.

Веселу реакцію залу викликали подарунки від торгової марки “Мак-Вар Екопродукт” – смачні та дуже корисні макорони, які стали “фішкою” вінницьких турнірів. А останнім штрихом, що підкорив душі спортсменів, стало морозиво від торгової марки “Рудь”.

Підсумки турніру.
Юнаки до 8 років:
1.Сінько Владислав (Вінницька область).
2. Самбуров Володимир (Вінницька область).
3. Суров Іван (Дніпропетровська область).

Дівчата до 8 років:
1. Петровська Софія (Вінницька область).
2. Долапчи Дарья (м. Бендери).
3. Городецька Софія (Вінницька область).

Юнаки до 10 років:
1. Поліщук Лев (м. Київ).
2. Жолоб Павло (Вінницька область).
3. Калита Гліб (Вінницька область).

Дівчата до 10 років:
1. Мельник Анастасія (Вінницька область).
2. Веселова Юлія (Вінницька область).
3. Павлова Поліна (Миколаївська область).

Юнаки до 13 років (турнір Б):
1. Михайлов Владислав (Вінницька область).
2. Лупашко Даниил (м. Бендери).
3. Цвіток Арсен (Вінницька область).

 Дівчата до 13 років (турнір Б):
1.  Попруга Віра (Дніпропетровська область).
2. Гарматюк Марина (Вінницька область).
3. Безе Анна (Вінницька область).

Юнаки до 13 років (турнір А):
1. Ціхановський Петро (Вінницька область).
2. Долапчи Максим (м. Бендери).
3. Щуришин Олексій (Вінницька область).

Дівчата до 16 років (турнір A):
1. Прокопюк Вікторія (м. Київ).
2. Губа Надежда (м. Бендери).
3. Зуб Катерина (Вінницька область).

Юнаки до 16 років (турнір А):
1. Герус Ярослав (Вінницька область).
2. Опанасюк Олексій (Вінницька область).
3. Леонов Кирило (Вінницька область).

Підсумкові таблиці

 Фотогалерея

Bookmark and Share