Blog Archives

Калинівка: 11-й турнір до Дня машинобудівника

Додано: автором Нема коментарiв

22-24 вересня 2023 року в Калинiвці відбувся традиційний 11-й відкритий обласний турнір з шашок-64, приурочений до Дня машинобудівника.
Організатор змагань – Анатолій Васильович Мельник.

В програмі змагань були зіграні основний турнір A та змагання для юнаків та дівчат (B та С). Усього в змаганнях взяло участь 42 спортсмена.

Турнір А, чоловіки:
1. Опанасюк Олексій (Вінниця, 15 очок з 16)
2. Луценко Віталій (Вінниця, 14 очок)
3. Батунін Михайло (Вінниця, 13 очок)

Турнір А, жінки:
1. Анна Безе (Калинівка)

Таблиця турніру – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_949/cross_table_acc_places&9.html


Турнір B, юнаки:
1. Аржанов Василь (Калинівка)
2. Цимбал Єгор (Вінниця)
3. Медвєдєв Дмитро (Вінниця)

Турнір В, дівчата:
1. Звіринська Олена (Калинівка)
2. Хлусевич Іванна (Калинівка)
3. Таратухіна Анна (Калинівка)


Турнір C, юнаки:
1. Мазур Сергій (Вінниця)
2. Цвігун Захар (Калинівка)
3. Сичук Максим (Вінниця)

Турнір C, дівчата:
1. Валюк Аліна (Калинівка)
2. Савінова Анастасія (Вінниця)
3. Оніщенко Вероніка (Вінниця)

Bookmark and Share

Калинівська Нива 2023 з шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

9-10 вересня в Калинівці (Вінницька область) відбувся 10-й відкритий обласний турнір з шашок-100 “Калинівська Нива”. В програмі змагань булі зіграні основний турнір A та змагання для юнаків та дівчат (B та С). Усього в змаганнях взяло участь 34 спортсмена.

Головний організатор змагань Анатолій Васильович Мельник.

Результати змагань:

Турнір А (турнірна таблиця):
1. Батунін Михайло (Вінниця, 12 очок з 14)
2. Опанасюк Олексій (Вінниця, 11 очок)
3. Луценко Віталій (Вінниця, 9 очок)

Серед жінок переможницею стала Безе Анна, друге місце – Хлусевич Іванна, третя – Гордійчук Наталія (всі з Калинівки).


Турнір B:
Юнаки:
1. Ясинський Олександр (Калинівка)
2. Зубко Роман (Калинівка)
3. Аржанов Василь (Калинівка)

Дівчата:
1. Хлусевич Іванна (Калинівка)
2. Гордійчук Наталія (Калинівка)
3. Гаврилюк Софія (Вінниця)


Турнір С:
Юнаки:
1. Цвігун Захар (Калинівка)
2. Синиця Дмитро (Калинівка)
3. Хомин Вадим (Калинівка)

Дівчата:
1. Звіринська Олеся (Калинівка)
2. Аржанова Анастасія (Калинівка)
3. Козачок Вероніка (Калинівка)

Наймолодша учасниця – Пікіняр Яна (2016 р.н., Вінниця)

Bookmark and Share

Дмитро Мариненко – чемпіон світу шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

21-27 серпня 2023 року в передмісті Варшави – Секоцин Стари (Польща), відбувся важливий захід для шашкової спільноти – Чемпіонат світу з шашок-100 серед людей з інвалідністю. Чемпіонат світу був організований для різних категорій учасників залежно від їх інвалідності.

Вінничанин, майстер спорту, заслужений тренер України Дмитро Сергійович Мариненко здобув золоту нагороду у свої категорії. Вітаємо Дмитра Сергійовича!

Змагання проходили окремо серед чоловіків та жінок у таких нозологічних групах:

– Турнір А – тотально незрячі чоловіки:
КЛАСИКА – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_876/
РАПІД – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_896/

– Турнір В – тотально незрячі жінки:
КЛАСИКА – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_877/
РАПІД – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_898/

– Турнір С – слабкозорі, люди з вадами слуху, та люди з порушеннями опорно-рухового апарату, чоловіки:
КЛАСИКА – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_878/
РАПІД – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_899/

– Турнір D – слабкозорі, люди з вадами слуху, та люди з порушеннями опорно-рухового апарату, жінки:
КЛАСИКА – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_879/
РАПІД – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_900/

Bookmark and Share
Категорiя: Світ

Обласний турнір з шашок-64 “Барське літо 2023”

Додано: автором Нема коментарiв

12-13 серпня в м. Бар відбувся третій обласний турнір з шашок-64 “Барське літо 2023” серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів.

Головний організатор змагань – місцевий популяризатор шашкової та шахової гри, тренер, голова шахово-шашкової федерації Барської територіальної громади – Анатолій Павлович Кобиль.

Система проведення – швейцарська, 7 турів, класична початкова розстановка, контроль часу – 45 хвилин.

Результати змагань:
Таблиця – https://results.fmjd.org/tournaments/2022/f_884/tournament_table_acc_places.html

Чоловіки:
1. Луценко Віталій (МС, Вінниця, 13 очок з 14)
2. Опанасюк Олексій (1 розряд, Вінниця, 11 очок)

3. Жаданов Віктор (1 розряд, Копайгород, 10 очок)

Жінки:
1. Колодій Ольга (Бар, 7 очок)
2. Гавронська Зоя (Бар, 6 очок)
3. Ружицька Марія (Бар, 6 очок)

Юнаки (2006 р.н. і молодше):
1. Распутін Іван (Вінниця, 8 очок)
2. Бондар Олександр (Калинівка, 8 очок)
3. Козубський Ілля (Бар, 8 очок)

Bookmark and Share

Бершадська Нива 2023

Додано: автором Нема коментарiв

4-6 серпня в м. Бершадь відбувся 45-й турнір з шашок-64 “Бершадська Нива”. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів (10 учасників в турнірі серед молодших школярів та 40 учасників в основному турнірі). Головний організатор змагань незмінний з 70-х років минулого століття – Олександр Олександрович Дьомін.

Система проведення – швейцарська, 7 турів, класична початкова розстановка, контроль часу – 12 хв + 5 сек.

Результати змагань
Таблиця – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_805/tournament_table_acc_places.html

Чоловіки:
1. Луценко Віталій (МС, Вінниця, 12 очок з 14)
2. Ядвіжен Анатолій (КМС, Хмільник, 12 очок)

3. Опанасюк Олексій (1 розряд, 11 очок)

Жінки:
1. Бойко Надія (1 розряд, Бершадь, 8 очок)
2. Дунаєвська Анастасія (1 розряд, Бершадь, 8 очок)
3. Бадьорко Людмила (3 розряд, Бершадь, 6 очок)

Юнаки:
1. Мошул Артур (Бершадь, 8 очок)
2. Распутін Іван (Вінниця, 8 очок)
3. Бондар Олександр (Калинівка, 8 очок)

Дівчата:
1. Паламарчук Олеся (Бершадь, 8 очок)
2. Князєва Олена (Бершадь, 6 очок)
3. Сокур Анна (Бершадь, 6 очок)

Також був проведений бліц-турнір 5 серпня.
Таблиця – https://results.fmjd.org/tournaments/2023/f_806/tournament_table_acc_places.html

Чоловіки:
1. Луценко Віталій (Вінниця)
2. Ядвіжен Анатолій (Хмільник)
3. Батунін Михайло (Вінниця)


Жінки:
1. Бойко Надія (Бершадь)
2. Дунаєвська Анастасія (Бершадь)
3. Паламарчук Олеся (Бершадь)

Bookmark and Share

7-й обласний турнір з шашок-64 пам’яті Василя Паламарчука

Додано: автором Нема коментарiв

15 липня 2023 року в мiсцевому будинку культури с. Кунка Гайсинського району вiдбувся 7-й обласний турнір пам’яті Василя Паламарчука з шашок-64. В змаганнях взяли участь 23 спортсмена з Бершадського, Гайсинського, Калинівського районів, м. Балта (Одеська область) та м. Вінниця. Система проведення – швейцарська, 7 турів, класична початкова розстановка, контроль часу – 12 хв + 5 сек.

Переможці та призери змагань були нагородженні грошовими призами та грамотами Кунківської сільської ради та департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації. Проведення цього турніру стало можливим в першу чергу завдяки старанням Романа Васильовича Паламарчука (сина Василя Матвійовича Паламарчука). Головний суддя змагань – Олександр Олександрович Дьомін (м. Бершадь).

Результати змагань – results.fmjd.org/tournaments/2023/f_753/tournament_table_acc_places.html

Основний залік:
1. Луценко Віталій (МС, Вінниця, 12 очок з 14)
2. Дьомін Олександр (КМС, Бершадь, 11 очок)
3. Батунін Михайло (КМС, Вінниця, 11 очок)

Жінки:
1. Бойко Надія (1 розряд, Бершадь, 9 очок)
2. Щаслива Дарія (3 розряд, с. Кузьминці, 6 очок)
3. Колісніченко Ольга (3 розряд, с. Кунка, 6 очок)

Юнаки (2007 р.н. і молодше):
1. Бондар Олександр (1 розряд, Калинівка, 9 очок)
2. Струбчевський Микола (2 розряд, Калинівка, 8 очок)
3. Шестаков Олександр (2 розряд, Калинівка, 8 очок)

Дівчата (2007 р.н. і молодше):
1. Руренко Софія (3 розряд, с. Кунка, 6 очок)
2. Колісніченко Ірина (3 розряд, с. Кунка, 4 очки)
3. Піліпченко Вікторія (3 розряд, с. Кунка, 2 очки)

Наймолодший учасник:
Шикирявий Денис (2012 р.н., с. Кунка)

Bookmark and Share

Чемпіонат Вінницької області з шашок-64 серед юнаків та дівчат

Додано: автором Нема коментарiв
Герб Вінницької області — Вікіпедія

14-16 січня у Вінниця відбувся Чемпіонат області з шашок-64 серед юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь 41 учасник (представники Вінниці, Хмільника та Калинівки).

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Молодші юні надії до 8 років, юнаки (B08):
1. Костюк Володимир (Вінниця)
2. Дуднік Микола (Вінниця)
3. Кирницький Сава (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&7.html

Молодші юні надії до 8 років, дівчата (G08):
1.Маханько Софія (Вінниця)
2. Ящук Владислава (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&5.html

Юні надії до 10 років, юнаки (B10):
1. Батруков Денис (Вінниця)
2. Данченко Андрій (Вінниця)
3. Розкошенко Матвій (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&5.html

Юні надії до 10 років, дівчата (G10):
1. Оніщенко Вероніка (Віниця)
2. Марценюк Софія (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&5.html

Молодші кадети до 13 років, юнаки (B13):
1. Чорній Назар (Вінниця)
2. Гордополов Єгор (Вінниця)
3. Гайдамака Володимир (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&3.html

Молодші кадети до 13 років, дівчата (G13):
1. Петровська Софія (Вінниця)
2. Гордополова Софія (Вінниця)
3. Петровська Соломія (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&5.html

Кадети до 16 років, юнаки (B16):
1. Жолоб Павло (Вінниця)
2. Зотов Євген (Вінниця)
3. Чорній Руслан (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&3.html

Кадети до 16 років, дівчата (G16):
1. Савінова Анастасія (Вінниця)
Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&5.html

Юніори до 19 років, юнаки (B19):
1. Цвіток Арсен (Вінниця)
2. Батунін Михайло (Вінниця)
3. Яковчук Андрій (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&3.html

Юніори до 19 років, дівчата (G19):
1. Безе Анна (Калинівка)
2. Ковальчук Анна (Хмільник)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&3.html

Молодь до 26 років, юнаки (B26):
1. Леонов Кирило (Вінниця)
2. Опанасюк Олексій (Вінниця)

Таблиця: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&1.html

Молодь до 26 років, дівчата (G26):
1. Ковальчук Тетяна (Хмільник)
2. Білошицька Єва (Вінниця)

Таблция: https://results.fmjd.org/…/cross_table_acc_places&3.html

Bookmark and Share

Чемпіонат Калинівської ОТГ з шашок-64 серед юнаків та дівчат 2021 року

Додано: автором Нема коментарiв
Герб Калинівки — Вікіпедія

22-24 жовтня в Калинівці (Вінницька обл) відбувся Чемпіонат Калинівської ОТГ з шашок-64 серед юнаків та дівчат. Змагання відбулись завдяки зусиллям головного шашкового ентузіаста Калинівської об’єднаної територіальної громади – Анатолія Васильовича Мельника. Всього було проведено 7 окремих турнір, в яких прийняли участь 50 дітей.

Bookmark and Share