Президент України вручив орден княгині Ольги чемпіонці світу з шашок

Додано: автором Нема коментарiв

emblem

Президент Петро Порошенко нагородив орденом княгині Ольги чемпіонку світу з шашок Ольгу Балтажи. Державну нагороду за досягнення високих спортивних результатів, піднесення міжнародного авторитету Української держави Президент вручив пані Ользі у Івано-Франківську під час зустрічі з професорами та студентами Національного технічного університету нафти і газу.

На переконання Глави держави, спортсменка не випадково грала вирішальний матч з суперницею з Росії і перемогла. «Думаю, це дуже символічно», – сказав Петро Порошенко.

Президент вкотре висловив побажання українцям вболівати лише за перемоги, які не пов’язані з війною. «Я би дуже хотів, щоб у нас були лише спортивні перемоги, щоб ми закінчили війну. 24 години на добу, 7 днів на тиждень я над цим працюю», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив важливість такої перемоги. «Нам потрібні перемоги в усіх сферах, і я хочу подякувати від себе, від Українського народу», – сказав Президент, звертаючись до пані Ольги.

Президент побажав присутнім миру, добра, щедрої долі, нових звершень на честь України.

Orden_balt

Довідка: Ольга Балтажи – заслужений майстер спорту України, міжнародний гросмейстер, спортсмен-інструктор з шашок, член збірної команди України з шашок. Народилась у Запоріжжі, нині проживає в Івано-Франківську.

Серед спортивних досягнень пані Ольги – перемоги та призові місця у чемпіонатах України з 1995 року. Віце-чемпіонка світу 2001 року, бронзовий призер Чемпіонату світу 1997 та 2003 років, віце-чемпіонка Європи 2000, 2002, 2008, 2012-го років.

Фіналістка І Всесвітніх Інтелектуальних Ігор (4 місце) 2008 року, бронзовий призер Всесвітніх Інтелектуальних Ігор 2012.

Пані Ольга здобула звання чемпіонки світу у складі команди України у 2012 році, чемпіонки Європи у складі команди (класична, швидка, блискавична гра) у 2013 році, стала чемпіонкою Європи–2014.

Остання перемога – Чемпіонка світу 2015 (блискавична гра).

За інформацією прес-служби Президента України.

Bookmark and Share