Бершадська Нива 2020

Додано: автором Нема коментарiв

Bershad_misto_gerbЗ 1 до 3 серпня 2020 року в м. Бершадь відбувся 42-й турнір Бершадська Нива 2020 з шашок-64. В змаганнях взяло участь 30 спортсменів з Бершадського району, які були, розподілені на три групи. У зв’язку з пандемією коронавірусу турнір проводився з дотриманням всіх санітарних вимог та обмеженням кількості учасників у ігровому приміщенні.

1 серпня змагалися 10 найкращих дівчат району. Чемпіонкою стала Надія Бойко з с.Флорин. Друге місце посіла Катерина Грабчак з Бершаді. Третьою була Яна Шиндер з Бершаді.

В другий день, 2 серпня, в боротьбу включились 10 чоловіків. Чемпіоном став Олександр Дьомін, друге місце посів Сергій Зайченко з с.Баланівка. Третім призером змагань став Сергій Тимко з Бершаді.

Нарешті, 3 серпня змагались 10 найкращих юнаків. Перше місце посів Олександр Візнюк, другим був Артур Мошул, третім призером став Денис Обручков.

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу культури, молоді та спорту Бершадської райдержадміністрації.