Кубок Федерації шашок Вінниччини

Додано: автором Нема коментарiв

fedcup17У недiлю, 27 грудня 2015 року, в клубi-ресторанi “PRIME” у Вiнницi вперше вiдбувся турнiр з шашок-100 “Кубок Федерації шашок Вінниччини”. Участь по персональним запрошенням взяли 9 найсильнiших гравцiв Вiнницi. За iнiцiативи Андрiя Щербатюка, Президента ФШВ, цим святковим турнiром шашкiсти областi завершили 2015 рiк. Слiд вiдзначити, що такого надзвичайно сильного складу вже багато рокiв через рiзнi причини не збиралося у обласних турнiрах.

Змагання за почесний кубок вiдбувались з використанням сучасних електронних годинникiв з контролем часу 10 хвилин на партiю + 10 секунд за кожний хiд. Пiсля змагань у двох групах, що принесли несподiванi та навiть сенсацiйнi результати, за регламентом, був проведений плей-офф раунд (пiвфiнали та фiнали) для визначення пiдсумкових результатiв. Все це виглядало надзвичайно динамiчно та весело.

Рейтинг-фаворит змагань Денис Шкатула пiдтвердив свiй клас, перемiгши у фiнальному двобої Олега Абрамова та здобувши перший Кубок Федерацiї. Молодий Вiталiй Луценко, нещодавнiй учасник фiналу Чемпiонату України-100, посiв третє мiсце, подолавши Сергiя Юрченка. Треба зазначити, що цi двоє у груповому раундi залишили позаду себе досить сильних гравцiв. У плей-офф за 5-8 мiсце Микола Степанюк випередив Василя Пiкiняра, Дмитра Мариненка та Юрiя Синявського. Призери змагань отримали медалі та солідні грошові призи.

Федерація шашок Вінниччини висловлює подяку керiвництву клуба-ресторана “PRIME”, у якому вiдбувся передноворiчний турнiр.

Таблиця турнiру

Фотогалерея з турнiру:

fedcup02

Василь Пiкiняр – Денис Шкатула

fedcup03

Сергiй Юрченко – Вiталiй Луценко

fedcup05

Сергiй Юрченко – Вiталiй Луценко

fedcup04

Андрiй Щербатюк – Дмитро Мариненко

fedcup06

Василь Пiкiняр (чорними) – Юрiй Синявський

fedcup07

Андрiй Щербатюк (лiворуч) – головний суддя змагань

fedcup08

Олег Абрамов (праворуч) – Василь Пiкiняр

fedcup09

Вiталiй Луценко – Андрiй Щербатюк

fedcup10

Олег Абрамов, срiбний призер змагань

fedcup11

Андрiй Щербатюк – Дмитро Мариненко

fedcup12

Денис Шкатула – Олег Абрамов

fedcup13

Сергiй Юрченко – Вiталiй Луценко

fedcup14

Андрiй Щербатюк та Борис Палатнiк

fedcup15

Денис Шкатула – Олег Абрамов (фiнал)

fedcup16

Вiталiй Луценко (лiворуч) – Сергiй Юрченко (матч за бронзу)

fedcup01

Денис Шкатула виграв почесний Кубок

fedcup18

Учасники Кубку Федерації шашок Вінниччини

fedcup19

Призери Кубку: Денис Шкатула (у центрi), Олег Абрамов (лiворуч), Вiталiй Луценко (праворуч); та головний суддя Андрiй Щербатюк (позаду) .

Bookmark and Share