Вiнничани здобули 3 золота в Iвано-Франкiвську!

Додано: автором Нема коментарiв

Ivano-Frankivsk_COA

3-10 лютого 2016 року в Iвано-Франкiвську пройшов Чемпіонат України серед молоді (1990 р.н. та мол.), кадетів (2000 р.н. та мол.), юних надій (2006 р.н. та мол.) з шашок-100. Надзвичайно успiшно виступили вiнницькi спортсмени!

 У швидких шашках-100 вiнничани здобули два золота – Денис Шкатула та Анастасiя Мельник перемогли у своїх вiкових категорiях (до 26 та до 10 рокiв вiдповiдно)! Останнiй складала конкуренцiю Веронiка Палiга з Калинiвки та отримала срiбну медаль.

У блискавичних шашках чемпiоном України знову став Денис Шкатула (Вiнниця), а друге мiсце посiв Вiталiй Луценко (Вiнниця). Переможний дубль молодих вiнницьких гравцiв у найстаршiй вiковiй категорiї – чудовий успiх вiнницької школи шашок!

Серед юних надiй Анастасiя Мельник додала до скарбнички ще й срiбнi медалi в основнiй та блискавичних програмах, а Веронiка Палiга (Калинiвка) – бронзову в блiц-грi. Також, в основному турнiрi серед кадетiв до 16 рокiв Ярослав Герус пiднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Загалом пiд час змагань в Iвано-Франкiвську вiнничани здобули 3 золотих, 4 срiбних та 2 бронзовi медалi! Це визначне досягнення колективу тренерiв у складi: Дмитро Мариненко, Микола Леонов, Анатолiй Мельник.

Завантажити прес-релiз ФШВ (pdf-документ)

shkatula lutsenko

Переможцями та призерами з швидких шашок-100 (9 лютого 2016) стали:
Молодь – юнаки (1990 р.н. та мол.): 1. Денис Шкатула (Вiнницька), 2. Владислав Антонович (Днiпропетровська), 3 Вiкторiя Бєлая (Одеська).

Молодь – дiвчата (1990 р.н. та мол.): 1. Ольга Губарєва (Днiпропетровська), 2. Ганна Скрипнiченко (Харкiвська), 3. Альона Губарєва (Днiпропетровська).

Кадети – юнаки (2000 р.н. та мол.): 1. Роман Залуцький (Iвано-Франкiвська), 2. Олександр Шнейдер (Днiпропетровська), 3. Денис Меженiн (Запорiзька).

Кадети – дiвчата (2000 р.н. та мол.): 1. Анастасія Глушко (Харкiвська), 2. Дар’я Коротка (Днiпропетровська), 3. Ксенiя Бiла (Одеська).

Юнi надiї – юнаки (2006 р.н. та мол.): 1. Олександр Коваль (Iвано-Франкiвська), 2. Андрiй Блоха (Днiпропетровська), 3. Максим Козiн (Днiпропетровська).

Юнi надiї – дiвчата (2006 р.н. та мол.): 1. Анастасiя Мельник (Вiнницька), 2. Веронiка Палiга (Вiнницька), 3. Ярослава Ванцаровська (Миколаївська).

Переможцями та призерами з блискавичних шашок-100 (10 лютого 2016) стали:
Молодь – юнаки (1990 р.н. та мол.): 1. Денис Шкатула (Вiнницька), 2. Вiталiй Луценко (Вiнницька), 3. Владислав Антонович (Днiпропетровська).

Молодь – дiвчата (1990 р.н. та мол.): 1. Альона Губарєва (Днiпропетровська), 2. Ольга Губарєва (Днiпропетровська), 3. Валерiя Кришталь (Полтавська).

Кадети – юнаки (2000 р.н. та мол.): 1. Денис Меженiн (Запорiзька), 2. Орест Слава (Iвано-Франкiвська), 2. Святослав Сусак (Iвано-Франкiвська).

Кадети – дiвчата (2000 р.н. та мол.): 1. Анастасія Глушко (Харкiвська), 2. Вiра Попруга (Днiпропетровська), 3. Дарина Мосiєнко (Полтавська).

Юнi надiї – юнаки (2006 р.н. та мол.): 1. Олександр Коваль (Iвано-Франкiвська), 2. Добриня Савiнський (Днiпропетровська), 3. Андрiй Блоха (Днiпропетровська).

Юнi надiї – дiвчата (2006 р.н. та мол.): 1. Алiна Зелiнька (Херсонська), 2. Анастасiя Мельник (Вiнницька), 3. Веронiка Палiга (Вiнницька).

Див. також: результати основної програми, анонсрегламент.

Таблицi: основна програма, швидка програма, блискавична програма.

newФотогалерея: загальна галерея, чудовi фото Вiктора Костовського

newВiдеорепортаж:

newНагородження:

Bookmark and Share