Василь Пікіняр виграв Кубок України з шашок-100!

Додано: автором Нема коментарiв

Ivano-Frankivsk_COAВінничанин Василь Пікіняр (на фото) – переможець Кубка України з шашок-100 у блискавичній програмі! В Івано-Франківську Василь випередив всіх та посів перше місце у турнірі з бліц-контролем часу (5 хв + 3 сек). Вітаємо одного з лідерів вінницьких шашок! Він – єдиний гравець, хто пройшов увесь бліц-турнір без поразок. Чудова гра та чудова перемога! Кубок України подорожує до Вінниці! Також у вінничан – третє командне місце!

Кубок України з шашок-100 стартував в Івано-Франківську 30 червня 2018 року. Було зареєстровано 33 спортсмени та 13 спортсменок. Змагання у трьох програмах (класична, швидка, блискавична) тривали до 8 липня. Одразу семеро гравців поділили перше місце у класичній програмі. Трійка найкращих за коефіцієнтом – переможець, а також Максим Оприщенко (Запорізька обл.), Роман Залуцький (Івано-Франківська обл.) – отримали перепустку до Фіналу Чемпіонату України.

На фото: Тетяна Іванова, Кирило Леонов, Лев Леонтьєв з кубком за 3 місце.

Рейтинг-фаворитами змагань були: Леонід Ципес (Харківська обл.), Ростислав Лєщинський (Київ), Денис Меженін (Запорізька обл.), Владислав Антонович (Дніпропетровська обл.), Максим Оприщенко (Запорізька обл.), Василь Пікіняр (Вінницька обл.), Орест Слава (Івано-Франківська обл.).

На фото: Лев Леонтьєв та Михайло Батунін перед стартом 6-го туру.

Від Вінницької області (командне фото – нижче) в змаганнях брали участь та непогано виступили Василь Пікіняр, Михайло Батунін, Микола Леонов, Кирило Леонов, Лев Леонтьєв, Павло Жолоб, Владислав Боднар та Тетяна Іванова.

Результати вінничан. У класичній програмі до топ-10 потрапив (9 місце) вінничанин Василь Пікіняр – 11 очок з 18. У швидкій програмі Михайло Батунін та Василь Пікіняр набрали по 10 очок з 18 та посіли 10 і 11 місця відповідно. І нарешті, Василь Пікіняр здобув золото та кубок у блискавичній програмі (14 очок з 18), Кирило Леонов посів 9 місце (11 очок).