Всеукраїнський турнір з шашок-64 “Кубок Прикарпаття”

Додано: автором Нема коментарiв

Ivano-Frankivsk_COA

З 20 по 24 серпня 2015 року в Івано-Франківську проходив Всеукраїнський турнір з шашок-64 «Кубок Прикарпаття». Цей турнір проводиться шостий рік поспіль. В турнірі змагалися представники із п’яти областей України та м. Києва.

Переможцем «Кубку Прикарпаття» став перший майстер спорту на Івано-Франківщині Андріан Комарницький (Коломия), друге місце – Ігор Ганяк (Львівська область ), третє місце – Тарас Турчин (Тернопільська область).

Перше місце серед жінок виборола Ірина Балтажи (Івано-Франківськ), друге – Діана Бабин (Тернопільська область), третє – Ганна Гасько (Надвірнянский район, Ланчин).

В заліку серед першорозрядників перше місце посів Петро Бойців (Івано-Франківськ), друге – Святослав Сусак (Косів), третій – Віктор Гасюк (Івано-Франківськ).

Перше місце серед юнаків в запеклій боротьбі виборов Костянтин Дутчак (Івано-Франківськ), другий – Олег Данилишин (Коломия), третій – Тарас Лаврук (Коломия).

Серед молодших юнаків перше місце у Дениса Андрусяка (Івано-Франківськ), друге – Ернест Андрейчук (Косів), третє – Олександр Сергієнко (Косів).

Серед дівчат переможницею стала Тетяна Коваль (Надвірнянський район), Друга – Катерина Іванілова (Івано-Франківськ).

Kubok-Prikarp-1

Kubok-Prikarp-2

Учасники турніру поєднували спортивну боротьбу за шашковою дошкою з участю в заходах до Дня Незалежності та фестивалі «Оле-Довбуш» і повезли додому яскраві враження від Прикарпаття.