Чемпіонат області з шашок-100 (рапід та бліц)

Додано: автором Нема коментарiв

21-22 липня 2018 року у приміщенні МДЮСШ №6 м. Вінниця (вул. Театральна, 24) відбувся Чемпіонат Вінницької області з шашок-100 (швидка та блискавична гра). 21 липня о 10:00 розпочалася швидка програма (контроль 15 хв + 10 сек). 22 липня о 10:00 стартувала блискавична програма (контроль 5 хв + 3 сек). Головний суддя – Віталій Олександрович Луценко.

21.07.2018, 10:00. Швидка програма.

Чудову гру в швидкій програмі продемонстрував Антон Луценко (Вінниця). Саме 21 липня він святкував свій 18-й день народження! Перебуваючи в лідерах майже весь турнір, Антон лише в 4-й партії додаткового мікроматчу поступився переможцю змагань. Вітаємо, Антоне!

На фото: партія лідерів у 4-му турі, Віталій Луценко – Антон Луценко

Чемпіонат області-2018 з шашок-100 (швидка програма).
Вінниця, 21.07.2018, 17 учасників, 7 турів.

На фото (зліва направо): Марина Гарматюк, Тетяна Іванова, Анна Безе

22.07.2018, 10:00. Блискавична програма.

22 липня у Вінниці в приміщенні МДЮСШ №6 відбувся Чемпіонат області з блискавичної гри у міжнародні шашки. 19 спортсменів мали нагоду поборотися за звання чемпіона області у бліці з контролем 5 хвилин + 3 секунди за системою Фішера. Приємна дружня атмосфера панувала в ігровій залі впродовж всього турніру. Водночас – запекла безкомпромісна брортьба точилася в кожному з восьми турів “швейцарки”.

Чемпіонат області-2018 з шашок-100 (блискавична програма)
Вінниця, 22.07.2018, 19 учасників, 8 турів.