Освітяни Вінниччини грають в шашки

Додано: автором Нема коментарiв

Vinnytsa_Oblast.svg 17 вересня в Вінниці пройшла 10-а обласна Спартакіада серед працівників освіти.

В програмі змагань були присутні й шашки. В шашковому турнірі взяли участь 28 спортсменів, по одному з района.

Після 7 турів за швейцарською системою 1 місце впевнено посів кандидат в майстри спорту з Бершаді Олександр Дьомін – 13 очок з 14 можливих. На очко менше набрав срібний призер – майстер спорту з Хмільника Анатолій Ядвіжен. На третьому місці з результатом 11 очок опинився першорозрядник з Чернівецького району М. Коцулим.

Жінки змагались в загальному турнірі серед чоловіків, але хотілось би відзначити їх окремо.

Кращою була Л. Караваєва з Іллінецького району – 8 очок (10 загальне місце). 6 очок набрала О. Слушна (Жмеринський район), 5 очок здобула О. Репетацька з Козятинського району.

Турнір пройшов на досить високому рівні. Вінницькі вчителі ще раз довели, що шашки – справді народна гра!