Підсумки відкритого Кубку Вінницької області з шашок-64

Додано: автором Нема коментарiв

Картинки по запросу вінницька область гербВ 2017 році на Вінниччині пройшло чимало турнірів, як в обласному центрі, так і в районах. Федерація шашок Вінниччини висловлює подяку всім причетним до організації та проведення цих турнірів, а саме: Анатолію Васильовичу Мельнику (Калинівка), Олександру Олександровичу Дьоміну (Бершадь), Василю Михайловичу Марчуку (начальник відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА), Івану Олексійовичу Гоцуляку (голова Федерації шашок Жмеринського району), Роману Васильовичу Паламарчуку (Гайсин), Дмитру Дмитровичу Денисову (перший заступник голови Піщанської районної державної адміністрації) та Анатолію Федоровичу Караушу (президент Федерації шашок Піщанського району).

Цього року вперше було проведено відкритий Кубок Вінницької області з шашок-64 (РЕГЛАМЕНТ), який складався з трьох етапів:

Назва змагань Місце проведення Дата проведення

І-й етап

4-й обласний турнір пам’яті Василя Паламарчука

Гайсинський район, с. Кунка

08-09 липня 2017 р.

ІІ-й етап

5-й  відкритий обласний турнір приурочений до Дня машинобудівника

м. Калинівка

22-25 вересня 2017 р.

ІІІ-й етап 27-й міжобласний турнір пам’яті Устима Кармалюка м. Жмеринка

4-5 листопада 2017 р.

В загальному заліку першим переможцем Кубку Вінницької області з шашок-64 став вінниччанин, кандидат в майстри спорту Віталій Луценко. Другу сходинку посів ще один вінничанин, також кандидат в майстри спорту Олександр Крупко. Третє місце за досвідченним шашковим пропагандистом з Калинівки – Анатолієм Мельником. Серед жінок найкрищий результат показала Катерина Грабчак з Бершаді.
Повна таблиця: https://goo.gl/CXWahy

Bookmark and Share

Чемпіонат Вінницької області серед молоді та дітей з шашок-64

Додано: автором Нема коментарiв

У Вінниці відбувся чемпіонат області (відбір до ЧУ-2017) серед молоді (1992-1998 р.н), юніорів (1999-2001 р.н.), кадетів (2002-2004 р.н.), молодших кадетів (2005-2007 р.н.), юних надій (2008-2009 р.н.), молодших надiй (2010 р.н. та молодше) з шашок-64, що проходив 11-12 листопада в міській ДЮСШ №6. В змаганнях прийняли участь 73 молодих спортсменів з Вінниці, Калинівки, Бершаді та Гайсина. ТАБЛИЦЯ

Підсумки:

Молодші надії, дівчата (2010 р.н. та молодше):
1. Анна Дубіцька (Калинівка)
2. Вероніка Дубок (Вінниця)
3. Поліна Романчук (Бершадь)

Молодші надії, хлопці (2010 р.н. та молодше):
1. Артем Мазур (Бершадь)
2. Дмитро Козачок (Калинівка)
3. Єгор Стенжицький (Калинівка)

Юні надії, дівчата (2008-2009 р.н.)
1. Софія Петровська (Вінниця)
2. Соломія Петровська (Вінниця)
3. Ауріка Дрибас (Бершадь)

Юні надії, хлопці (2008-2009 р.н.)
1. Владислав Боднар (Вінниця)
2. Сергій Ларюшкін (Вінниця)
3. Владислав Сінько (Вінниця)

Молодші кадети, дівчата (2005-2007 р.н.)
1. Вероніка Паліга (Калинівка)
2. Катерина Брижак (Вінниця)
3. Крістіна Богацька (Вінниця)

Молодші кадети, хлопці (2005-2007 р.н.)
1. Лев Леонтьєв (Вінниця)
2. Євген Зотов (Вінниця)
3. Ілля Рибченко (Вінниця)

Кадети, дівчата (2002-2004 р.н.)
1. Надія Бойко (Бершадь)
2. Ірина Васильєва (Вінниця)

Кадети, хлопці (2002-2004 р.н.)
1. Михайло Батунін (Вінниця)
2. Назар Чечельницький (Бершадь)
3. Петро Ціхановський (Калинівка)

Юніори, дівчата (1999-2001 р.н.)
1. Катерина Масенко (Бершадь)
2. Анастасія Дунаєвська (Бершадь)
3. Наталя Дика (Калинівка)

Юніори, хлопці (1999-2001 р.н.)
1. Дмитро Криницький (Бершадь)
2. Антон Луценко (Вінниця)
3. Кирило Леонов (Вінниця)

Молодь, дівчата (1992-1998 р.н.)
1. Грабчак Катерина (Бершадь)

Молодь, хлопці (1992-1998 р.н.)
1. Луценко Віталій (Вінниця)
2. Слободяник Денис (Гайсин)

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share

27-й турнір пам’яті Устима Кармалюка з шашок-64

Додано: автором Нема коментарiв

4-5 листопада в будинку Жмеринської районної ради відбувся 27-й турнір пам’яті народного месника Устима Кармалюка з шашок-64 серед чоловіків та жінок. Відкривали змагання його засновники: голова районної федерації шашок, досвідчений ветеран жмеринських шашок, кандидат в майстри спорту Іван Олексійович Гоцуляк та начальник відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА – Василь Михайлович Марчук. Ці змагання являлись третім і заключним етапом Кубку Вінницької області з шашок-64.

В цьогорічному турнірі прийняли участь 45 спортсменів (наймолодша: Гордійчук Наталія з Калинівки, якій 6 років, а найстарший – жмеринчанин Чорний Василь, якому 76 років.) Широка географія учасників, де окрім господарів, представництво мали Вінниця, Бар, Бершадь, Калинівка, Козятин, Тиврів, Томашпіль, Хмільник, Миронівка (Київська обл..) та Балта (Одеська обл..)

РЕЗУЛЬТАТИ:
Чоловіки:
1. Віталій Луценко (м. Вінниця, 16 очок з 18)
2. Олександр Крупко (м. Вінниця, 14 очок)
3. Ярослав Гончаренко (м. Балта/Умань, 14 очок)

Жінки:
1. Катерина Грабчак (м. Бершадь, 11 очок)
2. Наталя Дика (м. Калинівка, 10 очок)
3. Анастасія Вихристюк (с. Станіславчик, Жмеринський р-н, 8 очок)

Таблиця змагань: doc формат, png формат.

Віталій Луценко – Катерина Грабчак

Ціхановський Петро – Наталя Дика

Віталій Луценко – Ярослав Гончаренко

Всі переможці та призери змагань відзначені грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районної організації ВФСТ «Колос» та пам’ятними сувенірами. Вітаємо переможців!

Сайт Жмеринської РДА

Bookmark and Share

Першість Калинівського району серед дітей з шашок-64

Додано: автором Нема коментарiв

20 жовтня в Калинівці (Вінницька область) під супроводом тренера, організатора та головного ентузіаста шашок в даному регіоні – Анатолія Васильовича Мельника, відбулась першість Калинівського району серед дітей з шашок-64. В змаганнях прийняли участь 61 дитина віком від 6 до 16 років. Це чудовий показник масовості, який є результатом якісної праці Анатолія Васильовича!

Анатолій Васильович Мельник

Результати (таблиці):

Кадети, хлопці (2002-2004 р.н.):
1. Петро Ціхановський (Калинівка)
2. Роман Огірок (Калинівка)
3. Ілля Чайковський (Калинівка)

Кадетки, дівчата (2002-2004 р.н.):
1. Анна Безе (Калинівка)
2. Ірина Кузнєцова (с. Сальник)
3. Ангеліна Вовк (с. Сальник)

Молодші кадети, хлопці (2005-2007 р.н.):
1. Олександр Боднар (с. Сальник)
2. Микола Ковбасюк (Калинівка)
3. Андрій Гончарук (с. Байківка)

Молодші кадетки, дівчата (2005-2007):
1. Вероніка Паліга (Калинівка)
2. Дарія Мельник (Калинівка)
3. Віталіна Бардецька (с. Дружелюбівка)

Юні надії, хлопці (2008-2009 р.н.):
1. Артем Поплавський (Калинівка)
2. Матвій Мельник (Калинівка)
3. Роман Зубко (Калинівка)

Юні надії, дівчата (2008-2009 р.н.):
1. Софія Ткачук (Калинівка)
2. Олександра Федун (Калинівка)
3. Олеся Звіринська (Калинівка)

Молодші юні надії, хлопці (2010-2011 р.н.):
1. Єгор Стенжицький (Калинівка)
2. Дмитро Козачок (Калинівка)
3. Микола Коваль (Калинівка)

Молодші юні надії, дівчата (2010-2011 р.н.):
1. Анна Дубіцька (Калинівка)
2. Анна Таратухіна (Калинівка)
3. Наталія Гордійчук (Калинівка)

Bookmark and Share

Командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100

Додано: автором Нема коментарiв

21-22 жовтня в Вінниці відбулась командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100. В змаганнях приймали участь спортсмени обласного центру, вихованці дитячо-юнацької спортвної школи №6 (тренери – Мариненко Дмитро Сергійович та Леонов Микола Всеволодович), а також учасники з Бершаді (тренер Дьомін Олександр Олексадович) та з Калинівки (тренер Мельник Анатолій Васильович).

Результати (таблиця змагань):
1. МДЮСШ №6 – 1 (м. Вінниця, склад команди: Ярослав Герус, Кирило Леонов, Антон Луценко, Анастасія Мельник, Ірина Васильєва)
2. МДЮСШ №6 – 2 (м. Вінниця, склад команди: Павло Жолоб, Михайло Батунін, Владислав Пчелінцев, Марія Матюхова, Софія Петовська)
3. Бершадський РБДТ-1 (м. Бершадь, склад команди: Дмитро Криницький, Назар Чечельницький, Костянтин Бевзюк, Катерина Масенко, Надія Бойко).

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share


Сторiнка 3 з 6512345...102030...Остання »