Підсумки півфіналу чемпіонату України з шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

Poltava_coat.svgВ Полтаві закінчився півфінал чемпіонату України з шашок-100.

Серед чоловіків весь турнір пройшов у запеклій боротьбі за путівки до фіналу чемпіонату України як у прямому, так і переносному сенсі – на вулиці температура сягала 38 градусів, в залі без кондиціонера – не набагато менше, а на чотири залікових місця претендувало 26 спортсменів.
Після п’ятого туру в одноособні лідери вийшов Олексій Халін (Харківська область). П’ять перемог поспіль дозволили йому комфортно закінчити турнір на першому місці. Друге місце у восьмому турі забезпечив собі Єгор Бобков (Запорізька область), який пройшов весь турнір досить рівно.
А на залишившихся дві вакантних путівки у фінал перед останнім туром претендували 10 (!) шашкістів. Проте всі суперники закінчили свої партії внічию. Варто відзначити, що наймолодший учасник чоловічого турніру – першорозрядник Михайло Батунін з Вінниці, показав дуже достойну гру, обійшовши декількох майстрів спорту і набравши 10 очок з 18 можливих, посів 12-е місце.

В підсумку путівки в фінал за підрахунками трьох коефіцієнтів вибороли Олександр Гонгальський з Житомирщини та Володимир Пересичанський з Полтавщини. Першим резервістом на участь у фіналі став Віталій Луценко (Вінницька область).

В жіночому турнірі приймали участь 9 шашкісток, серед яких йшла не менш запекла боротьба. До фіналу потрапили одразу три представниці Харківсьої області – Анастасія Глушко, Ірина Чебукіна та Єлизавета Бєляєва.