Архiв новин по тегу: шашки-100

Чемпіонат Вінницької області серед молоді та дітей з шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

У Вінниці відбувся чемпіонат області (відбір до ЧУ-2017) серед молоді (1992-1998 р.н), юніорів (1999-2001 р.н.), кадетів (2002-2004 р.н.), молодших кадетів (2005-2007 р.н.), юних надій (2008-2009 р.н.), молодших надiй (2010 р.н. та молодше) з шашок-64, що проходив 02-03 грудня в міській ДЮСШ №6. В змаганнях прийняли участь 67 молодих спортсменів з Вінниці, Калинівки, Бершаді та Гайсина. ТАБЛИЦЯ

Результати:

Молодші надії, дівчата (2010 р.н. та молодше):
1. Анна Дубіцька (Калинівка)
2. Вероніка Дубок (Вінниця)
3. Наталія Гордійчук (Калинівка)

Молодші надії, хлопці (2010 р.н. та молодше):
1. Дмитро Козачок (Калинівка)
2. Єгор Стенжицький (Калинівка)
3. Михайло Яковлєв (Вінниця)

Юні надії, дівчата (2008-2009 р.н.)
1. Софія Петровська (Вінниця)
2. Софія Ткачук (Калинівка)
3. Соломія Петровська (Вінниця)

Юні надії, хлопці (2008-2009 р.н.)
1. Владислав Сінько (Вінниця)
2. Владислав Боднар (Вінниця)
3. Сергій Ларюшкін (Вінниця)

Молодші кадети, дівчата (2005-2007 р.н.)
1. Єлизавета Клікунова (Вінниця)
2. Єлизавета Андрєєва (Вінниця)
3. Лейла Юсіфзаде (Вінниця)

Молодші кадети, хлопці (2005-2007 р.н.)
1. Павло Жолоб (Вінниця)
2. Лев Леонтьєв (Вінниця)
3. Олександр Бондар (Калинівка)

Кадети, дівчата (2002-2004 р.н.)
1. Діана Гайдай (Вінниця)
2. Марія Матюхова (Вінниця)
3. Анна Безе (Вінниця)

Кадети, хлопці (2002-2004 р.н.)
1. Михайло Батунін (Вінниця)
2. Арсен Цвіток (Вінниця)
3. Костянтин Олійник (Вінниця)

Юніори, дівчата (1999-2001 р.н.)
1. Анастасія Дунаєвська (Бершадь)
2. Наталя Дика (Калинівка)
3. Тетяна Красиленко (Бершадь)

Юніори, хлопці (1999-2001 р.н.)
1. Ярослав Герус (Вінниця)
2. Олексій Опанасюк (Вінниця)
3. Кирило Леонов (Вінниця)

Молодь, дівчата (1992-1998 р.н.)
1. Грабчак Катерина (Бершадь)
2. Діана Салганік (Бершадь)
3. Катерина Безкровна (Вінниця)

Молодь, хлопці (1992-1998 р.н.)
1. Луценко Віталій (Вінниця)
2. Слободяник Денис (Гайсин)
3. Дмитро Красиленко (Бершадь)

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share

Командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100

Додано: автором Нема коментарiв

21-22 жовтня в Вінниці відбулась командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100. В змаганнях приймали участь спортсмени обласного центру, вихованці дитячо-юнацької спортвної школи №6 (тренери – Мариненко Дмитро Сергійович та Леонов Микола Всеволодович), а також учасники з Бершаді (тренер Дьомін Олександр Олексадович) та з Калинівки (тренер Мельник Анатолій Васильович).

Результати (таблиця змагань):
1. МДЮСШ №6 – 1 (м. Вінниця, склад команди: Ярослав Герус, Кирило Леонов, Антон Луценко, Анастасія Мельник, Ірина Васильєва)
2. МДЮСШ №6 – 2 (м. Вінниця, склад команди: Павло Жолоб, Михайло Батунін, Владислав Пчелінцев, Марія Матюхова, Софія Петовська)
3. Бершадський РБДТ-1 (м. Бершадь, склад команди: Дмитро Криницький, Назар Чечельницький, Костянтин Бевзюк, Катерина Масенко, Надія Бойко).

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share


Вінничанин – на Чемпіонаті світу з шашок-100!

Додано: автором Нема коментарiв

1-15 жовтня в Таллінні (Естонія) відбувся Чемпіонат світу-2017 з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Вперше в історії вінницьких шашок честь країни відстоював наш земляк, 22-річний майстер спорту FMJD, бронзовий призер ЧУ-2016 Василь Пікіняр!

Окрім вінничанина, на світову першість відібрались ще пятеро українців – міжнародні гросмейстери Юрій Анікєєв (Харків), Артем Іванов (Дніпро), Ігор Кірзнер (Запоріжжя), Ольга Балтажи (Івано-Франківськ) та міжнародний майстер Юлія Макаренкова (Харків).


1-й тур. Василь Пікіняр (праворуч) та віце-чемпіон світу Ян Грунендайк

У Чемпіонаті світу-2017 брали участь 80 чоловіків та 16 жінок. В чоловічому турнірі організаторами було створено 3 підгрупи. Після дев’яти зіграних турів за швейцарською системою з кожної групи продовжили боротьбу по 4 учасника. У фінальному раунді 12 спортсменів зіграли за круговою системою ще 11 турів, за підсумками яких визначитлося ім’я чемпіона світу-2017. В жіночому турнірі зіграно 15 турів за круговою системою.

Приємно відзначити, що в ролі головного арбітра Чемпіонату світу-2017 працював президент Федерації шашок Вінниччини Андрій Щербатюк!


Андрій Щербатюк – виступ на відкритті змагань

Фрагменти партій та усі важливі подробиці:
на сторінках DraughtsPlay у соцмережах VK та FB (долучайтеся до груп!):

Щоденнi звiти:
01.10:
 VK та FB (перемоги Анiкєєва та Іванова, поразки Пiкiняра та Кірзнера)
02.10: VK та FB (Анiкєєв – 5 очок з 6, Іванов – 4, Кірзнер – 3, Пiкiняр – 2)
03.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов – по 6 з 8, Кірзнер – 5, Пiкiняр – 2)
04.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов, Кірзнер – по 8 з 12, Пiкiняр – 4)
05.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов – по 9 з 14, Кірзнер – 8, Пiкiняр – 5)
06.10: VK та FB (Анiкєєв, Іванов – по 11 з 18, Кірзнер, Пiкiняр – по 8)
07.10: вихiдний, генеральна асамблея FMJD: Janek Mäggi – новий президент!

01-06.10.2017. Результати півфіналів:
Юрій Анікєєв та Артем Іванов – у фінальному раунді!

Група A:

1. Александр Балякин (Нідерланди) – 12 очок з 18,
2-4. Александр Шварцман (Росія) – 11 (87),
2-4. Юрій Анікєєв (Харків, Україна) – 11 (87),
2-4. Вадим Вирный (Німеччина) – 11 (87).

Група B:

1. Александр Георгиев (Росія) – 12 (84),
2. Гунтис Валнерис (Латвiя) – 12 (83),
3. Артем Iванов (Дніпро, Україна) – 11 (85),
4. Martijn Van Ijzendoorn (Нідерланди) – 11 (83),
…20. Василь Пікіняр (Вінниця, Україна) – 8 (64)

Група C:

1. Wouter Wolff (Нідерланди) – 12,
2. Алексей Чижов (Росія) – 11 (87),
3. N’cho Joel Atse (Кот-д’Iвуар) – 11(86),
4. Евгений Ватутин (Білорусь) – 11 (84),
…19. Ігор Кірзнер (Запоріжжя, Україна) – 8 (82).

08-15.10.2017. Результати фіналів:
Александр Шварцман (Росiя), Зоя Голубєва (Латвiя) – чемпiони свiту-2017!

Чоловіки, фінал (12 участників):
1. Александр Шварцман (Росія) – 14 очков из 22,
2. Алексей Чижов (Росія) – 13,
3. Гунтис Валнерис (Латвiя) – 13,
…5. Юрій Аникєєв (Харків, Україна) – 12,
…12. Артем Іванов (Дніпро, Україна) – 9.

Жінки, фінал (16 учасниць):
1. Зоя Голубєва (Росія) – 21 очко из 30,
2. Ольга Федорович (Білорусь) – 20,
3. Айгуль Iдрисова (Росія) – 19,
…9. Ольга Балтажи (Івано-Франкіськ, Україна) – 16,
…11. Юлія Макаренкова (Харків, Україна) – 16.

Турнiрнi таблиці:
Чоловіки – напівфінали (80 чол., 9 турів): група А, група B, група С,
Чоловіки – фінал
 (12 чол., 11 турів): фiнал
Жінки – фінал (16 спортсменок, 15 турів): фінал

Офіційний сайт турніру:
http://wc2017.kabeliit.ee/
(для перегляду онлайн-партій та турнірних таблиць слід вибрати відповідний раунд у меню ліворуч)

Bookmark and Share

“Вiнницькi фонтани – 2017”: свято шашок

Додано: автором Нема коментарiв

У Вiнницi з 27 вересня до 1 жовтня відбувся 5-й традицiйний юнацький турнiр “Вiнницькi фонтани – 2017”. У змаганнях з шашок-100 взяв участь 21 спортсмен з Вiнницької, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Через надзвичайну ситуацiю у сусiднiй Калинiвцi та тимчасове закриття залізничного сполучення турнiр втратив декілька потенційних сильних учасників. Незважаючи на це, вкотре організатори привітали гостей Вінниці, які подолали усі перешкоди на шляху до гостинного міста. Нижче наведенi результати за турами та підсумки змагань. 

“Вiнницькі фонтани – 2017” (шашки-100)
Вiнниця, 27.09-01.10.2017.

Список гравців: за віковими категоріями

Round 1 27-09-2017 16:00

Батунiн Михайло (Вц) – Головiн Павло (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Луценко Антон (Вц) 0-2
Жолоб Павло (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 1-1
Цвiток Арсен (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Мосієнко Дарина (Пт) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Round 2 28-09-2017 10:00

Суров Iван (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Мельник Анастасiя (Вц) 1-1
Матюхова Марiя (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Зотов Євген (Вц) 2-0
Петровська Соломiя (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Вихiдний – Домбровський Олег (Вц) 0-2

Після 2-го туру визначилася четвірка лідерів – Михайло Батунін, Антон Луценко (обидва – Вінницька обл.), Ілля Балабан (Дніпропетровська), Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 4 очка з 4.

Round 3 28-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Батунiн Михайло (Вц) 2-0
Луценко Антон (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Петровська Софiя (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 3-го туру

Після 3-го туру попереду Антон Луценко (Вінницька обл.) та Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 6 очок з 6. В 4-му турi вони зiграють мiж собою.

Round 4 29-09-2017 10:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Суров Iван (Дп) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Рибченко Iлля (Вц) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2
Вихідний – Зотов Євген (Вц) 0-2

Лiдери: 1-3. Блоха, Мосієнко, Луценко – по 7 очок з 8,
4-6. Батунін, Цвіток, Суров – по 6 очок.

Турнірна таблиця: після 4-го туру

Round 5 30-09-2017 10:00

Блоха Андрiй (Дп) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Суров Iван (Дп) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 2-0
Балабан Iлля (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Зотов Євген (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 5-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 9 очок з 10,
2-4. Батунін (Вц), Блоха (Дп), Луценко (Вц) – по 8 очок.

Round 6 30-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Блоха Андрiй (Дп) 1-1
Луценко Антон (Вц) – Батунiн Михайло (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 2-0
Головiн Павло (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Мельник Анастасiя (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Зотов Євген (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 6-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 10 очок з 12,
2-5. Блоха (Дп), Батунін (Вц), Луценко (Вц), Жолоб (Вц) – по 9 очок.

Альона Губарєва (Кам’янське) з вихованцями

Round 7 01-10-2017 10:00

Жолоб Павло (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Блоха Андрiй (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Суров Iван (Дп) 1-1
Мельник Анастасiя (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 1-1
Домбровський Олег (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Вихiдний – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2

Підсумки змагань: турнірна таблиця, результати за категоріями

Переможець змагань – Дарина Мосієнко (Полтава) – 12 очок з 14. Друге місце посів Михайло Батунін (Вінниця), третє – Антон Луценко (Вінниця) – по 11. Усі учасники змагань були нагороджені призами від організаторів змагань.

Фотогалерея турнiру: VK, FB (А.Губарєва)

Екскурсiя у ДЦ Roshen: фото (VK)вiдео (VK) фото (FB), вiдео (FB)

Нагородження: фото (VK)вiдео (VK),  фото (FB)вiдео (FB)

Детальнiше – у групах Draughtsplay в соцмережах VK та FB.

Спонсори турнiру: торговi марки “Рудь”, “Ласунка”, “Бондаруковi ковбаси”, “Хлiбна гiльдiя”, “Подiльский край”, сир “Iванiвський”, дитячий центр “Рошен”.

“А коли у вас наступний турнір?” – запитували гості змагань!
До нових зустрiчей у Вiнниці!

Bookmark and Share

Вінницькі фонтани – 2017: анонс турніру

Додано: автором Нема коментарiв

Федерація шашок вінниччини вкотре запрошує гостей! Всеукраїнський турнір з шашок-100 “ВІННИЦЬКІ ФОНТАНИ” відбудеться з 27 вересня по 01 жовтня 2017 року в м. Вінниці за адресою: міська дитячо-юнацька спортивна школа №6, вул. Театральна, 24. РЕГЛАМЕНТ

У турнірі приймають участь:
турнір А – юнаки та дівчата 1999 р.н. і молодші, не нижче першого спортивного розряду за класифікацією;
турнір Б – юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші, не нижче третього спортивного розряду за класифікацією.
Програма змагань:
27 вересня 2017 року – день приїзду.
14-00 – мандатна комісія;
15-00 – церемонія відкриття змагань;
16-00 – початок першого туру змагань;
27 вересня – 01 жовтня 2017 року – змагання;
01 жовтня 2017 року 13-00 – церемонія закриття змагань та нагородження;
01 жовтня 2017 року – день від’їзду.
Спортсмени, які посіли особисті 1, 2, 3 місця нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів та медалями і подарунками, сувенірами від організаторів.
Учасники сплачують турнірний внесок у розмірі 50 грн.
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань: Луценка Віталія Олександровича (м. Вінниця), тел. +38 063-288-77-75 або на електронну адресу vitalproukr@gmail.com.

Bookmark and Share