Гiрка втрата…

Додано: автором Нема коментарiв

abramov2Федерацiя шашок Вiнниччини повiдомляє про гiрку втрату, що зазнала шашкова спiльнота. 1-го лютого 2016 року несподiвано пiшов з життя Олег Сергiйович Абрамов (1961 р.н.).

Олег Сергiйович Абрамов був гросмейстером з шашок, президентом Вiнницької обласної федерацiї шашок. У 2011 роцi став Чемпiоном свiту з гри в шашки-64 за листуванням. Нацiональний арбiтр України. Головний редактор єдиного в країнi шашкового журналу “Горизонти шашок”.

Маючи десятки вихованцiв, Олег Сергiйович Абрамов вiдiгравав провiдну роль у шашковому життi мiста та областi. Забезпечення проведення шашкових турнiрiв, гра за листуванням та шашкова композицiя, колекцiонування лiтератури, суддiвство рiзноманiтних змагань серед професiоналiв та аматорiв – ось неповний перелiк дiяльностi величезного ентузiаста древньої гри.

Пiд час подачi звiту в податковiй iнспекцiї 1-го лютого у Олега Сергiйовича Абрамова стався iнсульт, та швидка допомога не встигла врятувати. 3-го лютого 2016 року шашкiсти Вiнницi провели в останню путь друга, товариша та наставника.

Висловлюємо спiвчуття близьким та рiдним покiйного!

Прес-релiз ФШВ щодо раптової смертi О.Абрамова.

Подробицi трагедiї опублiкувала вiнницька газета “20 хвилин”.

Останнiй турнiр за участю О.Абрамова:

Кубок Федерації шашок Вінниччини


abramov_2015

Bookmark and Share