Підсумки чемпіонату Вінницької області з шашок-64 серед чоловіків та жінок

Додано: автором Нема коментарiв

З 3 по 5 квітня в приміщенні МДЮСШ №6 відбувся чемпіонат Вінницької області з шашок-64 серед чоловіків та жінок. В змаганнях приняли участь 30 спортсменів (21 чоловік та 9 жінок) з шести міст Вінниччини – Калинівки, Гайсина, Козятина, Ладижина, Тивріва та Вінниці.

В результаті напружених шашкових баталій, в заліку серед чоловіків, звання чемпіона Вінницької області здобув кандидат в майстри спорту Олександр Крупко (м. Вінниця). Другу сходинку посів Луценко Віталій (кмс, м. Вінниця), поступившись переможцю лише в додатковому матчі за перше місце. Третім став молодий першорозрядник Опанасюк Олексій, також з Вінниці.

Серед жінок не знайшла собі рівних кандидат в майстри спорту Яна Сіренко (м. Вінниця), яка набрала 15 очок з 16 можливих. Срібну нагороду виборола наддосвічена вінничанка, також кандидат в майстри спорту – Нелі Федорова. Третю сходинку та бронзову нагороду здобула Демидова Любов (кмс, м. Вінниця).

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації, а також призами від федерації шашок та редакції журналу “Горизонти шашок”.