Визначилися чемпіони України з шашок-64 в класичній програмі

Додано: автором Нема коментарiв

Gerb_Dnipropetrovsk

19 листопада завершилася перша частина програми чемпіонату країни з шашок-64 – класична. Лідери українських шашок підтвердили свій клас.

У чоловічому турнірі задовго до фінішу перемогу собі забезпечив гросмейстер з Харківської області Юрій Анікєєв, який вирішивши основне завдання – стати чемпіоном України, дозволив своїм опонентам зіграти з ним внічию. Усього в активі Юрія вісім перемог і три нічиї.

Юрій Анікеев

Юрій Анікєєв

Для визначення срібного призера чемпіонату довелося вдатися до підрахунку додаткових показників. Кращими вони виявилися у представника Запорізької області майстри спорту Богдана Панченкова. Богдан на «стрічці» випередив ще одного майстра, свого земляка Геннадія Звонарьова. Обидва спортсмени набрали по 13 пунктів.

Призери першості серед чоловіків:
ZmЮрій Анікєєв;
Zm2Богдан Панченков;
Zm3Геннадій Звонарьов.

Захопивши зі старту лідерство на жіночому чемпіонаті, гросмейстер Олена Коротка з Дніпродзержинську до кінця турніру його так і не віддала. Все, що дозволила Олена продемонструвати конкурентам, так це дві нічиї в матчах з собою. В Олени 16 очок з 18 можливих і перше місце в чемпіонаті.

Korotka

Олена Коротка

Заслужений майстер спорту з Харківської області Юлія Макаренкова була основним противником у боротьбі за чемпіонство. І Олена, і Юлія демонстрували впевнену гру протягом усього чемпіонату, упевнене обігруючи суперниць. Усе вирішила нічия Юлії в матчі з Тетяною Зайцевої, яка дозволила Ю.Макаренковой набрати 15 очок. На третє місце в останньому турі вистрибнула досвідчена майстер спорту з Києва Ольга Рейніш. У неї 12 очок. 

Призери першості серед жінок:
Zm
Олена Коротка;
Zm2
Юлія Макаренкова;
Zm3
Ольга Рейніш.

Підсумкові таблиці

За інформацією
sports.dp.ua/

Bookmark and Share