Василь Пікіняр – віце-чемпіон Європи!

Додано: автором Нема коментарiв

MME 20191-9 серпня в Варшаві відбувся 21-й молодіжний чемпіонат Європи з міжнародних шашок. В п’ятьох вікових категоріях (U10, U13, U16, U19, U26) прийняли участь майже 300 спортсменів! Українські шашкісти за три вида програми (класична, швидка та блискавична гра) здобули 8 нагород – три золотих, три срібних та дві бронзові маделі. В командному заліку ще одну бронзову нагороду наша збірна завоювала в класичній програмі змагань.

Майстер спорту з Вінниці Василь Пікіняр – віце-чемпіон Європи з міжнародних шашок серед молоді в класичній програмі змагань!

При умові участі в змаганнях також інших сильних та титулованих фаворитів, зокрема A.Куніци, В.Валюка (обоє – Білорусь), М.Шарафутдінова (Росія), A.Plaksij (Литва), боротьба за лідерство протягом більшої частини турнірної дистанції точилася між Василем та Alessio Scaggiante з Італії. Як підсумок – однакова кількість набраних очок в обох спортсменів і лише додатковий коефіцієнт, своєрідний «фотофініш», підняв на першу сходинку італійця. Турнірна таблиця

Нагадаємо, що наприкінці липня в столиці Латвії Василь Пікіняр також показав чудовий результат в одному з найсильніших за всю історію етапі кубку світу з міжнародних шашок серед чоловіків Riga Open 2019!

Вітаємо Василя Пікіняра та його тренера – Дмитра Сергійовича Мариненка з блискучим виступом, бажаємо подальших спортивних здобутків!