Визначені найсильніші шашкові сім’ї Калинівського району Вінницької області

Додано: автором Нема коментарiв

Kalinjvka

Вже п’ятий рік поспіль на базі Калинівської ЗОШ№2-I-IIIст.-гімназії відбуваються цікаві спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», приурочені до Міжнародного дня сім’ї (15травня). Організаторами цих змагань є Будинок творчості та сектор у справах сім’ї, молоді та  спорту Калинівської райдержадміністрації Вінницької області.

Цього року 11 сімейних команд грали в шашки. А цікаві такі ігри тим, що, на відміну від більшості конкурсів, в яких діти виступають, а дорослі плескають у долоні, тут всі учасники є гравцями і вболівальниками одночасно. Якщо виходило, що першими зіграли тато і дитина, і один вигравав, а другий програвав, тоі мама розуміла, що командний результат залежить від неї, і бачачи, як переживають тато і особливо дитина, старалась здобути переможні очки для своєї сім’ї.

Боротьба за призові місця виявилась досить напруженою – 6 команд реально претендували на вихід в трійку призерів. Жодній з сімей не вдалось уникнути поразок, але сім’ям Бондарів, Зубків, Мельників пощастило програти лише по одному разу. Переможця виявили за додатковими показниками – найбільшою сумою очок, набраних всіма гравцями.

Таким чином, перше місце з 21-м очком виборола сім’я Бондарів з с.Сальника (тато Сергій, мама Світлана та капітан команди Олександр – учень 3 класу Калинівської ЗОШ№2-I-IIIст.-гімназії). Олександр займається шахами, шашками, танцями та карате, одним словом – спортсмен. Друге місце з 20-ю очками у сім’ї Зубків (тато Іван, мама Тетяна та капітан Роман -першокласник Калинівської ЗОШ№1). На третьому місці (19очок) сім’я Мельників (тато Олег, мама Людмила, капітан Матвій з д/с №7, його сестричка Дарія – другокласниця ЗОШ№1 була в резерві та виходила на заміну).

Призери змагань були нагороджені спортивними кубками «Тато, мама, я- спортивна сім’я», грамотами, цінними призами. Всі інші сім’ї також отримали цінні подарунки. Головний суддя змагань – майстер спорту Анатолій Мельник.