Новорічні шашкові турніри у Калинівці

Додано: автором Нема коментарiв

У Калинівці відбулась традиційна серія новорічних шашкових турнірів. За повідомленням керівника шашкової секції Анатолія Мельника, спочатку, 29–30 грудня 2018 року, пройшли новорічні змагання – 8 юнацьких шашкових турнірів за віковими категоріями. Новорічні турніри дуже полюбляють діти, адже вони проходять дуже швидко та цікаво. А окрім спортивних нагород, всі діти отримують ще й новорічні подарунки, тому настрій у всіх веселий та святковий.

Отже, в змаганнях “Новорічна шашка” у категоріях до 8, 10, 13 та 19 років відповідно переможцями у бліц-турнірах стали Єгор Стенжицький та Наталія Гордійчук (обидва – Калинівка), Дмитро Козачок та Іванна Хлусевич (обидва – Калинівка), Олександр Бондар (Сальник) та Валерія Кугай (Калинівка), Артем Панасюк (Сальник) та Тетяна Іванова (Павлівка).

Анна Безе (ліворуч) та Тетяна Іванова (у центрі) – лідери шашок в Калинівці серед дівчат.

12–13 січня 2019 року Калинівщина святкувала 185-ту річницю від дня народження Степана Руданського, українського поета, який родом з села Хомутинці Калинівського району. У ці дні в Калинівці проходило всеукраїнське свято сатири і гумору, на яке з’їхались гумористи з районів області та з сусідніх областей. В програмі свята були різноманітні конкурси, розваги, виставки, експозиції світлин. Калинівські спортсмени щорічно приймають участь в бліц-турнірах з шашок та шахів, присвячених до дня народження відомого земляка. У шашкових змаганнях 26 учасників грали за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу – по три хвилини кожному.

Фаворитами турніру були досвдчені гравці Петро Ціхановський, Анна Безе та Олександр Бондар. Але сталася сенсація. Переможцем турніру став юний Матвій Мельник, який переміг Ціхановського і зберіг лідерство до кінця турніру. Петро Ціхановський залишився на другому місці. Інші сенсації – третє місце молодого Дмитра Козачка та лише шоста позиція Анни Безе. Нагороджені були троє кращих гравців до 10 років (1. Матвій Мельник, 2. Дмитро Козачок, 3. Микола Струбчевський) та троє кращих старше 10 років (1. Петро Ціхановський, 2. Олександр Безуглий, 3. Олександр Бондар). Турнірна таблиця наведена нижче.

Федерація шашок Вінниччини висловлює подяку Анатолію Мельнику за надані матеріали та проведені турніри.