Чемпіонат України з шашок-100 серед юнаків та молодших кадетів

Додано: автором Нема коментарiв

15-22 лютого в Херсоні проходив Чемпіонат України з міжнародних шашок-100. Цього разу молоді спортсмени визначали найсильніших серед юніорів (до 19 років) та міні-кадетів (до 13 років). Класична програма змагань тривала з 15 по 20 лютого. Швидка та блискавична програма чемпіонату відбулась відповідно 21 та 22 лютого. Переможці та призери класичної програми Чемпіонату України отримали право відстоювати честь нашої країни на світових та європейських першостях.

Вінниччину представляли вихованці Дмитра Сергійовича Мариненка (юніори – Ярослав Герус, Антон Луценко, Олексій Опанасюк та міні-кадети Павло Жолоб, Анастасія Мельник, Катерина Брижак) і Миколи Всеволодовича Леонова (юніори: Кирило Леонов і Пчелинцев Владислав та міні-кадет Лев Леонтьєв).

Наші спортсмени привезли чотири нагороди! Кирило Леонов в категорії серед юніорів здобув срібло в класичній програмі та бронзу в блискавичній. Антон Луценко в цій же категорії виборов бронзову в класичній програмі чемпіонату, перемігши в додатковому матчі місцевого кандидата в майстри спорту Чернуцького Юрія. Ще одне третє місце та бронза за Анастасією Мельник в категорії серед молодших-кадетів. Близькими до призів були й інші наші шашкісти, але, на жаль, вони втратили важливі очки в останніх турах, і це не дозволило їм поповнити вінницьку скарбничку нагород