“Мак-Вар Екопродукт” – спонсор Чемпiонату України!

Додано: автором Нема коментарiв

Логотип Мак-Вар ЭкопродуктОдним з спонсорів Чемпiонату України з шашок-64 серед юнакiв та дiвчат, що вiдбудеться у Вiнницi 23-30 березня 2016 року, є компанія “Мак-Вар Екопродукт” на чолі з її власником Олексієм Вартаньяном.

Підприємство “Мак-Вар Екопродукт” вже більше п’ятнадцяти років працює на ринку макаронних виробів. “Родзинкою” продукції є лінійка макаронів “Здоров’я” з рослинною клітковиною і рослинними добавками. Компанiя першою освоїла їх випуск в Україні і займає лідируючу позицію в цьому напрямку донині!

Велика частина продукції не має аналогів як на Україні, так і в Європі. Захищена декількома патентами. Лінійка макаронів “Здоров’я” пройшла дослідження в НДІ ім. академіка Медведя і по Висновку інституту МОЗ України було віднесено продукцію до категорії дiєтичної. Це єдині в Україні дієтичні макарони.

makvar1

Отже, компанія “Мак-Вар Екопродукт” випускає макарони, які не завадять нікому. У виробництві макаронів використовується борошно житнє грубого помелу та додаються висівки, що є корисним для здоров’я!

Дякуємо Олексію Вартаньяну за підтримку! Ваш внесок в розвиток фізичного та інтелектуального здоров’я нації неоціненний!

Сайт компанiї “Мак-Вар Екопродукт”: http://www.mak-var.com.ua/


Вiдео телеканалу ВДТ (Вiнтера) про партнерiв Федерацiї шашок Вiнниччини:

  • Центр Пiдтримки Малого Бiзнесу (керiвник – Тетяна Валуйська)
  • “Мак-Вар Екопродукт” (керiвник – Олексій Вартаньян).

 

Bookmark and Share