Матч за титул ЧС-2019: Шварцман – Бомстра

Додано: автором Нема коментарiв

У Нідерландах проходить Матч за титул чемпіона світу з шашок-100, в якому зустрічаються міжнародні гросмейстери Александр Шварцман (Росія) та Рул Бомстра (Нідерланди), переможці попередніх двох чемпіонатів світу. Перші 4 партії відбулися у місті Леуварден, потім матч переїхав до Гронінгену, а останні 4 партії заплановані у Ассені.

Онлайн. Провідні українські шашкісти, серед яких міжнародний майстер Іван Антоненко, міжнародні гросмейстери Юрій Анікєєв, Артем Іванов та інші відомі гості, ведуть онлайн-трансляції на YouTube, у яких цікаво розповідають про хід матчу, про останні новини з світу шашок та відповідають на питання глядачів. Приєднуйтесь до нового YouTube каналу Draughts Шашки та переглядайте трансляції матчу!

Формат. Усього заплановано 12 партій та два тай-брейки. Перший тай-брейк після першої половини матчу мав бути призначений лише у разі шести попередніх нічиїх (він не знадобився). У ньому гра мала йти до першої перемоги, і його переможець отримував додаткові залікові два очки. Переможцем матчу після 12 партій вважається гравець, який до цього здобув не менше трьох перемог над суперником. У іншому разі (або у випадку нічийного рахунку) призначається вирішальний тай-брейк, який стартує з врахуванням усіх набраних до цього очок та грається до моменту здобуття кимось третьої перемоги в матчі.

Update. Результат. Рахунок після 12 основних партій – на користь Бомстри: 13–11 (за перемогами: 1–0). 13 січня 2019 відбувся тай-брейк, у якому гра йшла до трьох перемог. Спочатку було зіграно три швидкі партії з контролем 20’+10” (усі три – нічиї), потім три бліц-партії 10’+5” (в першій з трьох переміг Бомстра), і далі – супербліц з початковим часом 10’+2” (Бомстра здобув вирішальну перемогу).

Підсумковий рахунок.  Бомстра – Шварцман: 23–17 (за перемогами: 3–0).
Рул Бомстра (Нідерланди) – новий чемпіон світу!

Тай-брейк. Бліц. 13.01.2019. 15:15. Шварцман – Бомстра.

Тай-брейк. Рапід. 13.01.2019. 11:00. Шварцман – Бомстра.

Партія 12. 12.01.2019. 13:00. Шварцман – Бомстра, 1–1.

Партія 11. 11.01.2019. 13:00. Бомстра – Шварцман, 1–1.

Партія 10. 10.01.2019. 13:00. Шварцман – Бомстра, 1–1.

Партія 9. 09.01.2019. 13:00. Бомстра – Шварцман, 1–1.

Партія 8. 08.01.2019. 13:00. Шварцман – Бомстра, 1–1.

Партія 7. 07.01.2019. 13:00. Бомстра – Шварцман, 1–1.