Літня серія бліц-турнірів ФШВ з шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

Федерація шашок Вінниччини намагається якомога частіше проводити турніри з блискавичним контролем часу та створювати конкурентні умови для юних гравців. З цією метою вслід за Чемпіонатом області з шашок-100 в швидкій та блискавичній програмі на цьому тижні відбулося декілька товариських бліц-турнірів. Склад учасників формувався за запрошенням.

Так, 26 липня у Вінницькому центральному міському парку (шахово-шашковий клуб) відбувся бліц-турнір з шашок-100 “Vinnytsia Summer Supercup 2018”Суперкубок – це турнір, у якому приймають участь найкращі. На цей раз абсолютного переможця визначали 4 найкращих гравці нещодавнього чемпіонату області у швидкій програмі. Незважаючи на дружній статус турніру, в кожній партії точилася запекла боротьба. Для визначення переможця знадобився додатковий матч.

Vinnytsia Summer Supercup 2018
Вінниця, Центральний міський парк, 26.07.2018
4 учасника, кругова система, 3′ + 2”.

Турнірна таблиця (Summer Supercup)


Продовжилася літня серія бліц-турнірів з шашок-100 27 липня 2018 року. В рамках підготовки до молодіжного Чемпіонату Європи 6 гравців змагалися в приміщенні МДЮСШ №6 за круговою системою з контролем часу – 5 хв на партію + 3 сек за хід. Несподіваним переможцем Vinnytsia Leo Cup 2018 став кмс Кирило Леонов (на фото), який здобув перемогу в усіх 5 партіях!

Кирило Леонов

Vinnytsia Leo Cup 2018
Вінниця, МДЮСШ №6, 27.07.2018
6 учасників, кругова система, 5′ + 3”.

Турнірна таблиця (Leo Cup)

Тепер молоді гравці вирушають до Вільнюса, а ФШВ запрошує на нові зустрічі за шашковою дошкою!

Bookmark and Share