Шахово-шашкові турніри пам’яті Степана Попеля в рамках ІІІ Світового Конгресу Бойків

Додано: автором Нема коментарiв

Turkivskyi_rayon_gerbУ рамках проведення Конгресу Бойків (6-9 серпня 2015 року), який супроводжується неповторними сурмами трембіт та мелодіями троїстих музик, 6 серпня в м. Турка Львівської області розпочались шахово-шашкові турніри, пам’яті Степана Попеля, визначного шахіста світу, чемпіона Львова, Парижа, Північної Америки, світського канцлера митрополита Андрея Шептицького, уродженця с. Комарники Турківського району.

Організаторами турнірів є сектор молоді та спорту Турківської райдержадміністрації (завідувач Віталій Михайлечко) та федерація шашок Львівської області (президент Іван Ільницький) за спонсорської підтримки фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток).

Позмагатися у цих турнірах прибули 65 учасників з 10 областей України.

У шашковому турнірі беруть участь міжнародний гросмейстер, віце-чемпіон світу Сергій Бойко з Харкова, який має титул «Шашковий король Бойківщини», 4 відомі майстри спорту Євген Івашко з Дніпропетровська, Вячеслав Новицький з Миколаєва, Олександр Крупій з Дніпродзержинська, Олександр Ананєв з Миколаєва та 7 кандидатів у майстри спорту.

Учасники зіграють 9 турів по швейцарській системі.

Turka-2

Вінницьку область на турнірі представляють калинівські шашкісти на чолі з  Анатолієм Мельником.

Turka-1

Bookmark and Share
Категорiя: Україна | Tags: ,