Вінничанин – чемпіон України серед юніорів!

Додано: автором Нема коментарiв

У Полтаві продовжується юніорський Чемпионат України з шашок-64 (рос. версія). Змагання тривають з 22 до 29 березня. В них бере участь збірна Вінницької області у складі 11 чоловік: 9 хлопців та 2 дівчини. Причому 7 спортсменів представляють обласний центр (тренери – Микола Леонов та Дмитро Мариненко), двоє  – місто Калинівка (тренер – Анатолій Мельник), і ще двоє – місто Бершадь (тренер – Олександр Дьомін).

Загалом у збірної Вінницької області – три нагороди ЧУ-2019. Золото класики (B19) – у Олексія Опанасюка, срібло класики (B08) – у Єгора Стенжицького з Калинівка, бронза у швидкій грі (B19) – у Кирила Леонова.

27 березня вінничанин Олексій Опанасюк сенсаційно став у Полтаві чемпіоном України 2019 з шашок-64 (рос. версія) серед юніорів до 19 років. Отримавши дві поразки, він здобув кілька важливих перемог та здобув золоту медаль ЧУ-2019 завдяки додатковим показникам при рівності очок з двома суперниками. Чудове досягнення, вітаємо Олексія!

Олексій Опанасюк

Єгор Стенжицький з Калинівки Вінницької області – срібний призер Чемпионату України з шашок-64 серед молодших юних надій до 8 років, класична програма якого завершилася у Полтаві. Він набрав 14 очок з 16 можливих та пропустив вперед лише Льва Порецького з Києва (15 очок). У цій же віковій категорії вінничанин Назар Чорній посів 5 місце.

У листопаді 2018 року Єгор на обласному чемпіонаті серед юних надій посів лише друге місце, і головна ставка збірної області була не на нього. Але Єгор довів, що у Калинівці діє чудова юнацька шашкова школа. Вітаємо юного спортсмена та його тренера Анатолія Мельника!

Єгор Стенжицький

Нагородження переможців серед юнаків до 19 років:

B19 (класика): 1. Олексій Опанасюк (Вінниця, в центрі), 2. Олександр Шнейдер (Днп обл, ліворуч), 3. Ілля Демченко (Днп обл, праворуч). Фото: Марина Касьян.

B19 (швидка гра): 1. Олександр Шнейдер (Днп обл, в центрі), 2. Данііл Агарков (Днп обл, ліворуч), 3. Кирило Леонов (Вінниця, праворуч) Фото: Марина Касьян.

На превеликий жаль, суддя змагань Олександр Азаров (Запоріжжя) з незрозумілих причин вирішив не викладати у вільний доступ частину таблиць змагань, у т.ч. юнаків до 19 років. Тому офіційне фінальне становище досі у базі турнірів FMJD не оприлюднене (категорії B19, G08). Дивна ситуація у сучасних шашках. Висловіть Вашу думку з цього приводу.

Юніорський Чемпіонат України з шашок-64 (рос. версія)

B19. Кирило Леонов (Вінниця), кмс, 07-04-2000
B19. Антон Луценко (Вінниця), I розряд, 21-07-2000 (рапід та бліц)