На 45 дошках стартував дитячий турнір з міжнародних шашок “Вінницькі фонтани”

Додано: автором Нема коментарiв

lOGO_VF-100-201589 юних шашкістів віком від 5 до 16 років зібрались сьогодні в ігровій залі дитячої шашково-шахової школи на турнір зі стоклітинкових шашок “Вінницькі фонтани”.

В гостинну Вінницю приїхали представники Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської областей та міста Києва. Велика делегація прибула з Запоріжжя – 10 спортсменів з тренерами та батьками. Вінницьку область представляють вихованці МДЮСШ №6 та Калинівського районного будинку творчості.

Змагання поділені на два турніри: турнір для першорозрядників і вищих категорій, де можна заробити рейтингові очки для здобуття вищого кваліфікаційного ступеня, та турнір для спортсменів нижчих категорій, основна мета якого отримання турнірного досвіду та можливість навчання в очному змаганні.

Переможці в вікових групах отримають кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки, всі інші учасники – дипломи та подарунки і сувеніри.

В організації турніру велику допомогу надає ГО “Центр Підтримки Малого Бізнесу” та спонсори – торгові марки  “Солодка мрія”, “Рудь”, “Ласунка”, “Бондарукові ковбаси”,  “Молочний острів”, “Живий зошит”, ТОВ “Аксіома”.

Перелік учасників

IMG_20151008_151106

Відкриття турніру

Bookmark and Share