У Вінницькій міській раді привітали спортсменів з професійним днем

Додано: автором Нема коментарiв

Vinnycia1Сьогодні у залі засідань міської ради відбулося нагородження вінницьких спортсменів з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Нагороди отримали близько 120 людей.

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. За кілька днів до цього вінницьких спортсменів привітали у залі засідань міської ради.

«Вінницькі спортсмени займають лідируючі позиції в Україні. Вінницька область у своїй категорії посідає перше місце з неолімпійських видів спорту та друге з олімпійських. Славний результат, але я думаю, ми можемо ще краще, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський. – По нашій галузі лише за 2015 рік зроблено капітальний ремонт у ДЮСШ №5 та №6 (шахово-шашкова школа – ред.). У дитячо-юнацькій спортивній школі №2 збудовано новий спортивний майданчик. Також проведено чимало поточних ремонтів, закуплено новий спортивний інвентар».

Близько 120 спортсменів цього дня отримали свої нагороди – грамоти, подяки і грошові премії. Стипендіатам міської ради вручили дипломи та сертифікати на річну стипендію за найвищі досягнення у спорті.

«Сьогодні тут зібралися люди, якими пишається Вінниця та вінничани. Це люди, які досягли високих спортивних результатів, ті, хто пропагує здоровий спосіб життя. Ви прославляєте наше місто, і ми вам дуже вдячні за це», – сказав заступник міського голови Андрій Рева.

Серед нагороджених – неодноразовий чемпіон світу з шашок серед молоді майстер спорту Денис Шкатула.

Нагороджується Д.Шкатула

Нагороджується Д.Шкатула

За iнформацiєю:
Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Bookmark and Share