Жмеринка: сільські спортивні ігри з шашок

Додано: автором Нема коментарiв

gerb_ghmerinka27 лютого 2016 року в м. Жмеринка (Вiнницька обл.) відбулися районні сільські спортивні ігри з шашок серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь понад 30 спортсменів-шашкістів.

Переможцем ігор стала команда Жуковецької сільської ради (Личкін Віктор, Фурман Олексій, Нікітіна Людмила). Друге місце посіли шашкісти Чернятинської сільської ради (Ставнійчук Микола, Коновалюк Микола, Мельник Анастасія). Третє місце вибороли шашкісти Северинівської сільської ради (Берещук Григорій, Тарнавський Іван, Жолоб Ольга).

В особистому заліку серед чоловіків І місце посів багаторазовий чемпіон району Берещук Григорій (13 очок, с. Северинівка), ІІ місце – Римар Олександр (13 очок, с. Сл. Межирівська), ІІІ місце – Віктор Личкін (10 очок, с. Жуківці). У змаганнях серед жінок І місце виборола Оксана Слушна (13 очок, смт. Браїлів), ІІ місце – Анастасія Мельник (12 очок, с. Чернятин), ІІІ місце – Нікітіна Людмила (11 очок, с. Жуківці).

zhmer2016_spartakiada

Переможці та призери нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та райради ФСТ “Колос”, iнформує відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, який очолює Василь Марчук.