Підсумки 26-го турніру пам’яті Устима Кармалюка з шашок-64 в м. Жмеринка

Додано: автором Нема коментарiв

gerb_GmerinkaВ місті Жмеринка Вінницької області 22-23 жовтня відбувся 26-й традиційний міжобласний турнір з шашок-64 пам’яті Устима Кармалюка.
У змаганнях прийняло участь 28 спортсменів: шашкістам з Вінницької області, які представляли Жмеринський, Калинівський, Бершадський, Гайсинський, Козятинський райони та м. Вінницю конкуренцію склали гості з Одещини та Житомира. Місцем проведення стала чудова актова зала Жмеринської РДА. Вісім турів змагань за швейцарською системою пройшли в напруженій творчій спортивній боротьбі. П’ятірку призерів у загальному заліку замкнув спортсмен із низкою здобутків на міжнародній арені, володар срібла та бронзи Кубку України 2016 року з шашок-100 МФ Василь Пікіняр з Вінниці. Його коефіцієнт виявився найвищим у групі спортсменів з результатом по 10 очок. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися одразу два учасники: Олександр Крупко з Вінниці та Зореслав Бондарчук з Одеської області. В їх активі по 11 очок. Перемога в останньому турі дозволила вінничанину Віталію Луценку набрати 12 очок та вийти на чисте друге місце. Переможцем турніру став кандидат в майстри з м. Балта Одеської області Ярослав Гончаренко, показавши впевнену гру і результат 14 очок (+6!).

0qfhnzqnaaa

Зліва направо: Василь Пікіняр, Віталій Луценко, Ярослав Гончаренко, головний суддя змагань Андрій Щербатюк, Олександр Крупко, голова федерації шашок Жмеринського району Іван Гоцуляк та начальник відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА Василь Марчук

tmi0r6mmtau

1. Наталія Дика 2. Катерина Грабчак 3. Вероніка Паліга

Наймолдші учасники турніру: Валерій Курлін, Сергій Курлін, Вероніка Паліга та Жолоб Павло

За грою: Зореслав Бондарчук – Катерина Грабчак

В заліку жінок перемогла Наталя Дика з Калинівки (9 очок), другою стала Катерина Грабчак (м. Бершадь), а третьою – ще одна представниця Калинівки – юна Вероніка Палага (6 очок).
Та ж Вероніка Паліга була кращою серед дівчаток, а серед хлопчиків найкращий результат показав Павло Жолоб з Вінниці (7 очок).
Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами від організаторів змагань.

glnb5anbids

Загальне фото

zefcus7wotk

Турнірна таблиця

Завдяки зусиллям начальника відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА Василя Михайловича Марчука та голови федерації шашок Жмеринського району Івана Олексійовича Гоцуляка вже 26-й турнір пам’яті Устима Кармалюка у Жмеринці відбувся в традиційно теплій дружній атмосфері, яку створюють для шашкістів гостинні господарі, приносячи багато позитивних емоцій спортсменам-інтелектуалам та любителям нашої древньої мудрої гри!