Новий успіх Ольги Балтажи

Додано: автором Нема коментарiв

В Ізмірі (Туреччина) закінчились чемпіонати світу з міжнародних шашок в швидкій та блискавичній програмах та з турецьких шашок. В змаганнях взяли участь команди з 19 країн, у тому числі 12 чоловічих (усього 27 спортсменів) і 7 жіночих (усього 18 спортсменок).
Міжнародний гросмейтер Ольга Балтажи з Івано-Франківська виграла чемпіонат світу з блискавичних шашок, набравши 27 очок в 17 турах.

Zm3Ольга Федорович (Білорусь).

Українські шашкістки Вікторія Мотрічко та Вікторія Біла зайняли 4-е та 13-е місця відповідно. Ці результати дозволили жіночій збірній України стати найсильнішою в командному заліку.
Підсумкова таблиця (жінки)

Призова трійка серед чоловіків в блискавичній програмі:
ZmОлександр Шварцман (Росія);
Zm2Jean Marc Ndjofang (Камерун);
Zm3Юрій Анікєєв (Україна).

Артем Іванов посів четверте місце. В командному заліку у збірної України срібна нагорода.