“Вінницькі фонтани-2015”, до побачення!

Додано: автором Нема коментарiв

lOGO_VF-100-2015Фінішував другий Всеукраїнський дитячий шаховий турнір “Вінницькі фонтани”. На цей раз юні шашкісти виборювали першість в міжнародних шашках-100. Нагадаємо, що в першому турнірі в травні проводились змагання з шашок-64.

Організатори турніру справедливо вважали, що шашки-100 більш складний різновид шашок і кількість учасників буде меньшою, ніж на турнірі в травні, коли в основному турнірі взяли участь 80 дітей. І приємною несподіванкою для суддівскої колегії став результат регістрації – 89 учасників!

З самого початку змагань у всіх вікових категоріях йшла неабияка боротьба. Хто зіграв краще, кто гірше очікуванного. Але в перервах між турами нікому не давали засмучуватися волонтери ГО “Центр підтримки малого бізнесу”. Вперше в Україні вони додали розважальну та харчову складову у такий захід: проводили з дітьми, вільними від гри, майстер-класи з handmade, вікторини, веселі ігри, пригощали печивом та водами-соками.

Крім того, гості з інших областей відвідали світло-музикальний фонтан “Roshen” та покатались по місту на ретротрамваї.

p1p2

Чотириденна 9-ти турова боротьба в підсумку дала такі результати:

турнір “Б” (другорозрядники та нижчі категорії)
хлопці до 8 років:
1. Котельников Ілля (Миколаїв) – поза конкурсом;
ZmПузанов Іван (Запоріжжя);
Zm2Жолоб Павло (Вінниця);
Zm3Леонтьєв Лев (Вінниця);

Призери хлопці до 8 років

Призери хлопці до 8 років

дівчата до 8 років:
ZmПаліга Вероніка (Калинівка, Вінницька область);
Zm2Китайчук Поліна (Вінниця);
Zm3Богацька Христина (Вінниця);

Призери дівчата до 8 років

Призери дівчата до 8 років

хлопці до 10 років:
ZmГераськін Нікіта (Київ);
Zm2Михайлов Владислав (Вінниця);
Zm3Кицун Вадим (Вінниця);

Призери хлопці до 10 років

Призери хлопці до 10 років

дівчата до 10 років:
ZmУварова Карина (Вінниця);
Zm2Мельник Анастасія (Вінниця);
Zm3Алексеєва Вікторія (Вінниця);

Призери дівчата до 10 років

Призери дівчата до 10 років

хлопці до 13 років:
ZmЩуришин Олексій (Вінниця);
Zm2Івчук Андрій (Вінниця);
Zm3Гриненко Олександр (Київ);

Призери хлопці до 13 років

Призери хлопці до 13 років

дівчата до 13 років:
1. Осіпова Єлизавета (Миколаїв) – поза конкурсом;
ZmВасильєва Ірина (Вінниця);
Zm2Матюхова Марія (Вінниця);
Zm3Гайдай Діана (Вінниця);

Призери дівчата до 13 років

Призери дівчата до 13 років

турнір “А” (першерозрядники та кандидати в майстри)
хлопці до 13 років:
ZmСлава Орест (Івано-Франківськ);
Zm2Залуцький Роман (Ланчин Івано-Франківська область);
Zm3Батунін Михайло (Вінниця);

Призери хлопці до 13 років, турнір А.

Призери хлопці до 13 років, турнір А.

дівчата до 13 років:
ZmБіла Ксенія (Балта Одеської області);
Zm2Іванова Тетяна (Калинівка, Вінницька область);
Zm3Безе Анна (Калинівка, Вінницька область);

Призери дівчата до 13 років, турнір А.

Призери дівчата до 13 років, турнір А.

хлопці до 16 років:
ZmГерус Ярослав (Вінниця);
Zm2Леонов Кирило (Вінниця);
Zm3Опанасюк Олексій (Вінниця);

Призери хлопці до 16 років, турнір А.

Призери хлопці до 16 років, турнір А.

дівчата до 16 років:
ZmПрокопюк Вікторія (Київ);
Zm2Балтажи Ірина (Івано-Франківськ);
Zm3Дика Наталія (Калинівка, Вінницька область).

Призери дівчата до 16 років, турнір А.

Призери дівчата до 16 років, турнір А.

Підсумкові таблиці

Спонсори турніру:
lOGO_Shashki

 Фото з турніру

Відео

Bookmark and Share