Підсумки чемпіонату Вінницької області з шашок-100 серед чоловіків та жінок

Додано: автором Нема коментарiв

Vinnytsa_Oblast.svg26 квітня закінчився чемпіонат Вінницької області з шашок-100 серед чоловіків та жінок. В турнірі приняли участь 20 спортсменів (14 чоловік та 6 жінок) з чотирьох ройонів Вінниччини — Калинівського, Гайсинського, Козятинського та Вінницького. Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів.

За підсумками змагань звання чемпіона Вінницької області з шашок-100 здобув кандидат в майстри спорту Луценко Віталій. Другу сходинку посів Герус Ярослав, бронзу отримав представник Гайсинського району – Слободяник Денис.

В заліку серед жінок золоту нагороду та чемпіонське звання отримала Яна Сіренко, яка вкотре не відчула супротиву від суперниць. Срібло здобула досвідчена вінниччанка Ляшенко Ірина, третя сходинка у Негрич Марини.

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації, а також призами від федерації шашок та редакції журналу «Горизонти шашок».