Обласні ігри “Диво-шашки” з шашок-64 серед дітей не старше 2001 р.н.

Додано: автором Нема коментарiв

Kalinjvka16-17 травня в м.Калинівці відбулись обласні ігри “Диво-шашки” з шашок-64 серед дітей не старше 2001 року народження з командним заліком у класичній грі та особистим у блискавичній. Незмінним організатором та головним суддею змагань є Анатолій Васильович Мельник.

В командних змаганнях брало участь 13 команд з Вінниці, Калинівки та Бершаді.

Упевнену перемогу в турнірі з розривом у три очки здобула перша команда ЗОШ №1 з Бершаді, друге місце за першою командою ДЮСШ №6 з Вінниці, третє – у першої команди ЗОШ №23 з обласного центру.

В особистому заліку у блискавичній грі в групі кандидатів у майстри спорту та першорозрядників переміг Михайло Батунін (ЗОШ №23, Вінниця), друге місце у Михайла Матвієнко (ЗОШ №1, Бершадь), третій – Петро Ціхановський (ЗОШ №2, Калинівка). У дівчат переможницею виявилась Надія Бойко (ЗОШ №1, Бершадь).

В групі 2-го та 3-є розрядників переможцями у хлопців стали Влад Михайлов (ДЮСШ №6, Вінниця), Павло Жолоб (ЗОШ №23, Вінниця), Лев Леонтьєв (ДЮСШ №6, Вінниця). У дівчат – Віка Алексеєва (ДЮСШ №6, Вінниця), Амалія Ельхаддад (ЗОШ №2, Калинівка), Яна Шиндер (ЗОШ №1, Бершадь).

В групі початківців серед хлопців перемогу вибороли Микола Попутаровський та Микола Ліфанов з ДЮСШ №6, Вінниця. У дівчат трійка призерів така: Валерія Кугай та Катерина Возна з Калинівки і Софія Петровська з Вінниці.

Гостинна Калинівка ще раз показала свою здатність на проведення дитячих турнірів, але технічний рівень цих змагань треба підвищувати.

Bookmark and Share