Підсумки меморiалу В. О. Сластiна з шашок-64 – вiдкритого чемпiонату ВНТУ

Додано: автором Нема коментарiв

7-8 листопада у Вінниці відбувся меморіал В.О.Сластіна з шашок-64. Турнір проходив на кафедрі фізичного виховання Вінницького національного технічого університету (ВНТУ). В змаганнях прийняли участь 21 спортсмен з Вінницького, Гайсинського, Калинівського, Козятинського, Тиврівського районів та міста Вінниці. Для студентів ВНТУ був проведений окремий залік.

slastin2015_p4

Розподіл призових місць в основному заліку вирішився тільки за допомогою додаткового бліц-турніру в зв’язку з тим, що одразу три спортсмена набрали однакову кількість очок. За результатами додаткових матчів трійка призерів в загальному заліку виглядає  так:

ZmЛуценко Віталій (Вінниця),
Zm2Слободяник Денис (Гайсин),
Zm3Опанасюк Олексій (Вінниця).

slastin2015_p1

Серед жінок йшла не менш запекла боротьба. Призерами стали:

ZmБезе Анна (Калинівка);
Zm2Демидова Любов (Вінниця);
Zm3Ковальчук Тетяна (с. Писарівка Вінницького району).

slastin2015_p3

Слід зазначити, що в турнірі дуже добре виступили студенти ВНТУ. У трійку призерів в загальному заліку потрапили одразу двоє студентів технічного університету.

Переможці першості ВНТУ з шашок:

  1. Луценко Віталій (Вінниця),
    2. Слободяник Денис (Гайсин),
    3. Поліщук Олександр (смт. Сутиски)

slastin2015_p2
Таблиця змагань

Валерiй Олексійович Сластiн (1946–2000) – майстер спорту з шашок, неодноразовий чемпіон та призер обласних та всеукраїнських турнiрiв з шашок. Чемпiон України з шашкової композицiї. Видатний тренер, пiдготував декiлька поколiнь вiнницьких гравцiв високого рiвня. Маючи багатогранний талант, у молодi роки мав успiхи у легкiй атлетицi, тренуючись на стадiонi тодi ще полiтехнiчного iнститута (нинi – ВНТУ).

slastin2015_p10 slastin2015_p9 slastin2015_p8 slastin2015_p7 slastin2015_p6 slastin2015_p5

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share