Чемпіонат області з шашок-64 (рапід та бліц)

Додано: автором Нема коментарiв

11-12 серпня 2018 року у приміщенні МДЮСШ №6 м. Вінниця (вул. Театральна, 24) відбувся Чемпіонат Вінницької області з шашок-64 серед чоловіків та жінок (швидка та блискавична гра). Обидва турніри проходили за правилами літаючих шашок-64 (жеребкування початкових позицій), мікроматчі з двох партій. Головний суддя – Віталій Олександрович Луценко.

За підсумками напруженої боротьби переможцем в двох видах програми серед чоловіків став гість з Одещини (м. Балта) Ярослав Гончаренко. В жіночому заліку чемпіонкою області в швидкій програмі стала Катерина Грабчак (Бершадь), а в блискавичній – Анна Безе (Калинівка).

11 серпня, 10:00. Швидка гра (контроль на партію: 10 хв + 5 сек).
Турнірні таблиці: чоловікижінки

Чоловіки, 16 учасників, швейцарська система, 7 турів.
1. Ярослав Гончаренко (Балта / Вінниця) – 11 очок з 14,
2. Олександр Крупко (Вінниця) – 11,
3. М. Степанюк (Вінниця) – 10.

Жінки, 4 учасниці, кругова система, 3 тури.
1. Катерина Грабчак (Бершадь) – 4 очки з 6,
2. Анна Безе (Калинівка) – 3,
3. Любов Демидова (Вінниця) – 3.

12 серпня, 10:00. Блискавична гра (контроль на партію: 3 хв + 3 сек).

Чоловіки, 19 учасників, швейцарська система, 8 турів.

Фрагменти партій: М.Батунін – В.Луценко, В.Луценко – К.Леонов

Як завжди насичений та емоційний формат змагань у темпі бліц все більше приваблює поціновувачів інтелектуальних видів спорту, тому ФШВ активно сприяє організації турнірів з швидкої та блискавичної гри, повідомив Андрій Щербатюк, міжнародний арбітр FMJD, президент ФШВ.

Тим часом, вінницький юний талант Антон Луценко, перебуваючи на відпочинку в Затоці (Одеська обл.), зустрівся з абсолютним чемпіоном світу з боксу Олександром Усиком.