Андрiй Щербатюк: у Вiнницi пройде юнацький Чемпіонат України з шашок-64!

Додано: автором Нема коментарiв

scherbatyuk1У Вінниці відбудеться Чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат. Про це сьогодні, 18 березня, на прес-конференцiї в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати повідомив голова Федерації шашок Вінниччини Андрій Щербатюк.

Турнір має статус національного та триватиме з 23 до 30 березня в ігровому залі МДЮСШ №6 (вул. Театральна, 24). Участь в ньому візьмуть близько 120 спортсменів з 14 регіонів України, майже 40 з них представлятимуть Вінниччину.

“Вінницька школа шашок має великий авторитет у шашковій спільноті як українського, так і світового рівня. Серед досягнень вінничан – неодноразові звання чемпіонів та призерів країни, Європи та світу у різних вікових категоріях та видах шашкових змагань. Враховуючи всі показники, наше місто отримало право на проведення Чемпіонату України-2016. Оргкомітет чемпіонату ретельно готується до турніру. Всі учасники чемпіонату отримають подарунки та сувеніри від спонсорів та партнерів. Передбачена екскурсія по місту та поїздка на вінницькому трамваї”, – повідомив головний суддя змагань Андрій Щербатюк.

В чемпіонаті змагатимуться гравці у наступних вікових категоріях: юніори (1997 р.н. i молодші), молодші кадети (2003 р.н. i молодші), молодші юні надії (2008 р.н. i молодші). У програмі змагань – класична гра (23-28 березня), швидка гра (29 березня) та блискавична гра (30 березня). Відкриття чемпіонату – 23 березня о 15:00 в ігровому залі МДЮСШ №6 за адресою: вул. Театральна, 24.

Чемпіонат відбувається за підтримки Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації, Комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради, міської дитячо-юнацької спортивної школи №6.

Спонсори Чемпіонату України – торгові марки “Солодка мрія”, “Ласунка”, “Рудь”, “Аква”, “Бондарукові ковбаси”, “Мак-Вар Екопродукт”, Центр Підтримки Малого Бізнесу.

Прес-релiз ФШВ (pdf)

Фотогалерея

Микола Леонов, Андрiй Щербатюк, Тетяна Валуйська, Дмитро Мариненко.

Прес-конференцiя щодо проведення Чемпіонату України

Вiнниця прийматиме всеукраїнський турнiр.

Партнер ФШВ –  Центр Підтримки Малого Бізнесу (президент – Тетяна Валуйська).

Юнi зiрки – Анастасiя Мельник та Лев Леонтьєв.

Лев Леонтьєв та його тренер Микола Леонов.

Змагання пройдуть з шашок-64.

Лев Леонтьєв з нагородами.

Вiнниця гостинно приймає гостей.

Bookmark and Share