Архiв новин по тегу: Вінниця

“Вiнницькi фонтани – 2017”: свято шашок

Додано: автором Нема коментарiв

У Вiнницi з 27 вересня до 1 жовтня відбувся 5-й традицiйний юнацький турнiр “Вiнницькi фонтани – 2017”. У змаганнях з шашок-100 взяв участь 21 спортсмен з Вiнницької, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Через надзвичайну ситуацiю у сусiднiй Калинiвцi та тимчасове закриття залізничного сполучення турнiр втратив декілька потенційних сильних учасників. Незважаючи на це, вкотре організатори привітали гостей Вінниці, які подолали усі перешкоди на шляху до гостинного міста. Нижче наведенi результати за турами та підсумки змагань. 

“Вiнницькі фонтани – 2017” (шашки-100)
Вiнниця, 27.09-01.10.2017.

Список гравців: за віковими категоріями

Round 1 27-09-2017 16:00

Батунiн Михайло (Вц) – Головiн Павло (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Луценко Антон (Вц) 0-2
Жолоб Павло (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 1-1
Цвiток Арсен (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Мосієнко Дарина (Пт) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Round 2 28-09-2017 10:00

Суров Iван (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Мельник Анастасiя (Вц) 1-1
Матюхова Марiя (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Зотов Євген (Вц) 2-0
Петровська Соломiя (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Вихiдний – Домбровський Олег (Вц) 0-2

Після 2-го туру визначилася четвірка лідерів – Михайло Батунін, Антон Луценко (обидва – Вінницька обл.), Ілля Балабан (Дніпропетровська), Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 4 очка з 4.

Round 3 28-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Батунiн Михайло (Вц) 2-0
Луценко Антон (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Петровська Софiя (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 3-го туру

Після 3-го туру попереду Антон Луценко (Вінницька обл.) та Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 6 очок з 6. В 4-му турi вони зiграють мiж собою.

Round 4 29-09-2017 10:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Суров Iван (Дп) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Рибченко Iлля (Вц) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2
Вихідний – Зотов Євген (Вц) 0-2

Лiдери: 1-3. Блоха, Мосієнко, Луценко – по 7 очок з 8,
4-6. Батунін, Цвіток, Суров – по 6 очок.

Турнірна таблиця: після 4-го туру

Round 5 30-09-2017 10:00

Блоха Андрiй (Дп) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Суров Iван (Дп) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 2-0
Балабан Iлля (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Зотов Євген (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 5-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 9 очок з 10,
2-4. Батунін (Вц), Блоха (Дп), Луценко (Вц) – по 8 очок.

Round 6 30-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Блоха Андрiй (Дп) 1-1
Луценко Антон (Вц) – Батунiн Михайло (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 2-0
Головiн Павло (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Мельник Анастасiя (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Зотов Євген (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 6-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 10 очок з 12,
2-5. Блоха (Дп), Батунін (Вц), Луценко (Вц), Жолоб (Вц) – по 9 очок.

Альона Губарєва (Кам’янське) з вихованцями

Round 7 01-10-2017 10:00

Жолоб Павло (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Блоха Андрiй (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Суров Iван (Дп) 1-1
Мельник Анастасiя (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 1-1
Домбровський Олег (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Вихiдний – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2

Підсумки змагань: турнірна таблиця, результати за категоріями

Переможець змагань – Дарина Мосієнко (Полтава) – 12 очок з 14. Друге місце посів Михайло Батунін (Вінниця), третє – Антон Луценко (Вінниця) – по 11. Усі учасники змагань були нагороджені призами від організаторів змагань.

Фотогалерея турнiру: VK, FB (А.Губарєва)

Екскурсiя у ДЦ Roshen: фото (VK)вiдео (VK) фото (FB), вiдео (FB)

Нагородження: фото (VK)вiдео (VK),  фото (FB)вiдео (FB)

Детальнiше – у групах Draughtsplay в соцмережах VK та FB.

Спонсори турнiру: торговi марки “Рудь”, “Ласунка”, “Бондаруковi ковбаси”, “Хлiбна гiльдiя”, “Подiльский край”, сир “Iванiвський”, дитячий центр “Рошен”.

“А коли у вас наступний турнір?” – запитували гості змагань!
До нових зустрiчей у Вiнниці!

Bookmark and Share

Вінницькі фонтани – 2017: анонс турніру

Додано: автором Нема коментарiв

Федерація шашок вінниччини вкотре запрошує гостей! Всеукраїнський турнір з шашок-100 “ВІННИЦЬКІ ФОНТАНИ” відбудеться з 27 вересня по 01 жовтня 2017 року в м. Вінниці за адресою: міська дитячо-юнацька спортивна школа №6, вул. Театральна, 24. РЕГЛАМЕНТ

У турнірі приймають участь:
турнір А – юнаки та дівчата 1999 р.н. і молодші, не нижче першого спортивного розряду за класифікацією;
турнір Б – юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші, не нижче третього спортивного розряду за класифікацією.
Програма змагань:
27 вересня 2017 року – день приїзду.
14-00 – мандатна комісія;
15-00 – церемонія відкриття змагань;
16-00 – початок першого туру змагань;
27 вересня – 01 жовтня 2017 року – змагання;
01 жовтня 2017 року 13-00 – церемонія закриття змагань та нагородження;
01 жовтня 2017 року – день від’їзду.
Спортсмени, які посіли особисті 1, 2, 3 місця нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів та медалями і подарунками, сувенірами від організаторів.
Учасники сплачують турнірний внесок у розмірі 50 грн.
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань: Луценка Віталія Олександровича (м. Вінниця), тел. +38 063-288-77-75 або на електронну адресу vitalproukr@gmail.com.

Bookmark and Share

VINNYTSYA MASTERS 2017

Додано: автором Нема коментарiв
28 червня в напруженій боротьбі фінальних протистоянь завершився Всеукраїнський турнір з міжнародних шашок VINNYTSYA MASTERS 2017. Лише у двох парах переможця було визначено в основній партії (з класичним контролем). Інші чотири завершилися внічию, а переможців трьох пар визначив тай-брейк – четверта додаткова партія!
Чемпіоном VINNYTSYA MASTERS 2017 став майстер спорту міжнародного класу Денис Шкатула! 

Молодий, але вельми досвідчений вінничанин був рейтинг-фаворитом не тільки групи «Б», але й всього турніру і за підсумком впевнено довів свою перевагу, перегравши у фіналі майстра спорту з Дніпра Владислава Антоновича .Владислав Антонович – срібний призер VINNYTSYA MASTERS 2017. 

Ось як вони йшли до фіналу:

Спочатку Денис посів чисте перше місце в групі «Б», набравши 8 очок з 10 можливих. У групі «А» перше місце розділили з абсолютно рівними результатами майстри спорту Василь Пікіняр з Вінниці та Володимир Осадчук з Житомирщини.

Додатковий бліц-матч з трьох партій вдалося виграти Василю.
Він вийшов у півфінал з першого місця, де зустрівся з Владиславом Антоновичем (другим місцем групи «Б»).

Цей півфінал виявився вельми драматичним.
Владислав у міттельшпілі пішов на гостру позицію без шашки, але мав серйозну позиційну компенсацію і партія завершилася внічию. У першій додатковій партії – рапіді – Василь Пікіняр знову виграв шашку – цього разу «живу», – але пропустив тактичний маневр суперника в ендшпілі і змушений був визнати поразку. У фінал вийшов Владислав Антонович.
Інший півфінал двох майстрів – Дениса Шкатули та Володимира Осадчука також завершився внічию. Тут фіналіст визначався запеклою драматичною боротьбою в додаткових матчах: бойові нічиї в рапіді й бліці і лише друга партія супербліцу принесла перемогу вінничанину.

Бронзу розіграли майстри Володимир Осадчук з Житомирської області та Василь Пікіняр з Вінниці.
І знову довелося продовжувати боротьбу в додаткових партіях рапіду, бліцу й супербліцу, де з рахунком 3:1 перемогу та бронзову нагороду здобув Василь Пікіняр

Вітаємо переможців та призерів!
Дякуємо всім за участь!

Фотогалерея змагань.
Головний суддя змагань, національний арбітр – Андрій Щербатюк.
Bookmark and Share

Депутати також грають в шашки!

Додано: автором Нема коментарiв

3 червня на базі Вінницького спортивного комплексу «Колос» (вул. Генерала Арабея, 3А) відбувся другий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, сільських та селищних рад. Учасників змагань привітали члени їх організаційного комітету: начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, заслужений майстер спорту, учасник 4 олімпійських ігор, дворазовий срібний призер олімпійських ігор з плавання Павло Хникін.

В програмі спартакіади відбулись змагання з 5 видів спорту: волейболу, міні-футболу, настільного  тенісу, шахів та шашок. В змаганнях з шашок прийняли участь спортсмені з Вінницького, Липовецького, Тульчинського, Томашпільського районів, а також з м. Могилів-Подільського.

Результати змагань: 

Bookmark and Share

Чемпіонат Вінницької області з шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

Vinnytsa_Oblast.svg2-4 червня у Вінниці відбувся Чемпіонат Вінницької області з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Змагання проходили в приміщенні міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 (вул. Театальна 24). Окрім господарів, до Вінниці приїхали спортсмени з Калинівки, Козятина та Гайсина.

Результати:
Чоловіки (10 учасників):
1. Луценко Віталій (м. Вінниця, 15 очок з 18)
2. Крупко Олександр (м. Вінниця, 14 очок)
3. Батунін Михайло (м. Вінниця, 13 очок)

Жінки (4 учасниці)
1. Федорова Неллі (м. Вінниця, 5 очок з 6)
2. Зуб Катерина (м. Вінниця, 4 очка)
3. Безе Анна (м. Калинівка, 3 очка)


Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share