Архiв новин по тегу: Вінниця

Першість Калинівського району серед дітей з шашок-64

Додано: автором Нема коментарiв

20 жовтня в Калинівці (Вінницька область) під супроводом тренера, організатора та головного ентузіаста шашок в даному регіоні – Анатолія Васильовича Мельника, відбулась першість Калинівського району серед дітей з шашок-64. В змаганнях прийняли участь 61 дитина віком від 6 до 16 років. Це чудовий показник масовості, який є результатом якісної праці Анатолія Васильовича!

Результати (таблиці):

Кадети, хлопці (2002-2004 р.н.):
1. Петро Ціхановський (Калинівка)
2. Роман Огірок (Калинівка)
3. Ілля Чайковський (Калинівка)

Кадетки, дівчата (2002-2004 р.н.):
1. Анна Безе (Калинівка)
2. Ірина Кузнєцова (с. Сальник)
3. Ангеліна Вовк (с. Сальник)

Молодші кадети, хлопці (2005-2007 р.н.):
1. Олександр Боднар (с. Сальник)
2. Микола Ковбасюк (Калинівка)
3. Андрій Гончарук (с. Байківка)

Молодші кадетки, дівчата (2005-2007):
1. Вероніка Паліга (Калинівка)
2. Дарія Мельник (Калинівка)
3. Віталіна Бардецька (с. Дружелюбівка)

Юні надії, хлопці (2008-2009 р.н.):
1. Артем Поплавський (Калинівка)
2. Матвій Мельник (Калинівка)
3. Роман Зубко (Калинівка)

Юні надії, дівчата (2008-2009 р.н.):
1. Софія Ткачук (Калинівка)
2. Олександра Федун (Калинівка)
3. Олеся Звіринська (Калинівка)

Молодші юні надії, хлопці (2010-2011 р.н.):
1. Єгор Стенжицький (Калинівка)
2. Дмитро Козачок (Калинівка)
3. Микола Коваль (Калинівка)

Молодші юні надії, дівчата (2010-2011 р.н.):
1. Анна Дубіцька (Калинівка)
2. Анна Таратухіна (Калинівка)
3. Наталія Гордійчук (Калинівка)

Bookmark and Share

Командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100

Додано: автором Нема коментарiв

21-22 жовтня в Вінниці відбулась командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64/100. В змаганнях приймали участь спортсмени обласного центру, вихованці дитячо-юнацької спортвної школи №6 (тренери – Мариненко Дмитро Сергійович та Леонов Микола Всеволодович), а також учасники з Бершаді (тренер Дьомін Олександр Олексадович) та з Калинівки (тренер Мельник Анатолій Васильович).

Результати (таблиця змагань):
1. МДЮСШ №6 – 1 (м. Вінниця, склад команди: Ярослав Герус, Кирило Леонов, Антон Луценко, Анастасія Мельник, Ірина Васильєва)
2. МДЮСШ №6 – 2 (м. Вінниця, склад команди: Павло Жолоб, Михайло Батунін, Владислав Пчелінцев, Марія Матюхова, Софія Петовська)
3. Бершадський РБДТ-1 (м. Бершадь, склад команди: Дмитро Криницький, Назар Чечельницький, Костянтин Бевзюк, Катерина Масенко, Надія Бойко).

Вітаємо переможців змагань!

Bookmark and Share


“Вiнницькi фонтани – 2017”: свято шашок

Додано: автором Нема коментарiв

У Вiнницi з 27 вересня до 1 жовтня відбувся 5-й традицiйний юнацький турнiр “Вiнницькi фонтани – 2017”. У змаганнях з шашок-100 взяв участь 21 спортсмен з Вiнницької, Полтавської та Дніпропетровської областей.

Через надзвичайну ситуацiю у сусiднiй Калинiвцi та тимчасове закриття залізничного сполучення турнiр втратив декілька потенційних сильних учасників. Незважаючи на це, вкотре організатори привітали гостей Вінниці, які подолали усі перешкоди на шляху до гостинного міста. Нижче наведенi результати за турами та підсумки змагань. 

“Вiнницькі фонтани – 2017” (шашки-100)
Вiнниця, 27.09-01.10.2017.

Список гравців: за віковими категоріями

Round 1 27-09-2017 16:00

Батунiн Михайло (Вц) – Головiн Павло (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Луценко Антон (Вц) 0-2
Жолоб Павло (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 1-1
Цвiток Арсен (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Мосієнко Дарина (Пт) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Round 2 28-09-2017 10:00

Суров Iван (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Мельник Анастасiя (Вц) 1-1
Матюхова Марiя (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Зотов Євген (Вц) 2-0
Петровська Соломiя (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Вихiдний – Домбровський Олег (Вц) 0-2

Після 2-го туру визначилася четвірка лідерів – Михайло Батунін, Антон Луценко (обидва – Вінницька обл.), Ілля Балабан (Дніпропетровська), Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 4 очка з 4.

Round 3 28-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Батунiн Михайло (Вц) 2-0
Луценко Антон (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Блоха Андрiй (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Петровська Софiя (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 0-2
Пчелинцев Владислав (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 3-го туру

Після 3-го туру попереду Антон Луценко (Вінницька обл.) та Дарина Мосієнко (Полтавська) – по 6 очок з 6. В 4-му турi вони зiграють мiж собою.

Round 4 29-09-2017 10:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Блоха Андрiй (Дп) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Суров Iван (Дп) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Сінько Владислав (Вц) 2-0
Мельник Анастасiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 0-2
Головiн Павло (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Рибченко Iлля (Вц) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2
Вихідний – Зотов Євген (Вц) 0-2

Лiдери: 1-3. Блоха, Мосієнко, Луценко – по 7 очок з 8,
4-6. Батунін, Цвіток, Суров – по 6 очок.

Турнірна таблиця: після 4-го туру

Round 5 30-09-2017 10:00

Блоха Андрiй (Дп) – Луценко Антон (Вц) 1-1
Суров Iван (Дп) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Батунiн Михайло (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Домбровський Олег (Вц) – Жолоб Павло (Вц) 0-2
Олiйник Костянтин (Вц) – Мельник Анастасiя (Вц) 2-0
Балабан Iлля (Дп) – Войтехiн Тимофiй (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Зотов Євген (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 0-2
Матюхова Марiя (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Петровська Софiя (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Яковчук Андрiй (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 5-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 9 очок з 10,
2-4. Батунін (Вц), Блоха (Дп), Луценко (Вц) – по 8 очок.

Round 6 30-09-2017 15:00

Мосієнко Дарина (Пт) – Блоха Андрiй (Дп) 1-1
Луценко Антон (Вц) – Батунiн Михайло (Вц) 1-1
Жолоб Павло (Вц) – Балабан Iлля (Дп) 2-0
Цвiток Арсен (Вц) – Олiйник Костянтин (Вц) 2-0
Головiн Павло (Вц) – Суров Iван (Дп) 0-2
Мельник Анастасiя (Вц) – Матюхова Марiя (Вц) 2-0
Пчелинцев Владислав (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 2-0
Сінько Владислав (Вц) – Зотов Євген (Вц) 0-2
Войтехiн Тимофiй (Вц) – Домбровський Олег (Вц) 0-2
Петровська Соломiя (Вц) – Яковчук Андрiй (Вц) 0-2
Рибченко Iлля (Вц) – Вихiдний 2-0

Турнірна таблиця: після 6-го туру

Лiдери: 1. Мосієнко (Пт) – 10 очок з 12,
2-5. Блоха (Дп), Батунін (Вц), Луценко (Вц), Жолоб (Вц) – по 9 очок.

Альона Губарєва (Кам’янське) з вихованцями

Round 7 01-10-2017 10:00

Жолоб Павло (Вц) – Мосієнко Дарина (Пт) 0-2
Блоха Андрiй (Дп) – Батунiн Михайло (Вц) 0-2
Луценко Антон (Вц) – Цвiток Арсен (Вц) 2-0
Олiйник Костянтин (Вц) – Суров Iван (Дп) 1-1
Мельник Анастасiя (Вц) – Пчелинцев Владислав (Вц) 1-1
Домбровський Олег (Вц) – Головiн Павло (Вц) 0-2
Балабан Iлля (Дп) – Матюхова Марiя (Вц) 1-1
Сінько Владислав (Вц) – Петровська Соломiя (Вц) 2-0
Зотов Євген (Вц) – Петровська Софiя (Вц) 0-2
Яковчук Андрiй (Вц) – Рибченко Iлля (Вц) 2-0
Вихiдний – Войтехiн Тимофiй (Вц) 0-2

Підсумки змагань: турнірна таблиця, результати за категоріями

Переможець змагань – Дарина Мосієнко (Полтава) – 12 очок з 14. Друге місце посів Михайло Батунін (Вінниця), третє – Антон Луценко (Вінниця) – по 11. Усі учасники змагань були нагороджені призами від організаторів змагань.

Фотогалерея турнiру: VK, FB (А.Губарєва)

Екскурсiя у ДЦ Roshen: фото (VK)вiдео (VK) фото (FB), вiдео (FB)

Нагородження: фото (VK)вiдео (VK),  фото (FB)вiдео (FB)

Детальнiше – у групах Draughtsplay в соцмережах VK та FB.

Спонсори турнiру: торговi марки “Рудь”, “Ласунка”, “Бондаруковi ковбаси”, “Хлiбна гiльдiя”, “Подiльский край”, сир “Iванiвський”, дитячий центр “Рошен”.

“А коли у вас наступний турнір?” – запитували гості змагань!
До нових зустрiчей у Вiнниці!

Bookmark and Share

Вінницькі фонтани – 2017: анонс турніру

Додано: автором Нема коментарiв

Федерація шашок вінниччини вкотре запрошує гостей! Всеукраїнський турнір з шашок-100 “ВІННИЦЬКІ ФОНТАНИ” відбудеться з 27 вересня по 01 жовтня 2017 року в м. Вінниці за адресою: міська дитячо-юнацька спортивна школа №6, вул. Театральна, 24. РЕГЛАМЕНТ

У турнірі приймають участь:
турнір А – юнаки та дівчата 1999 р.н. і молодші, не нижче першого спортивного розряду за класифікацією;
турнір Б – юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші, не нижче третього спортивного розряду за класифікацією.
Програма змагань:
27 вересня 2017 року – день приїзду.
14-00 – мандатна комісія;
15-00 – церемонія відкриття змагань;
16-00 – початок першого туру змагань;
27 вересня – 01 жовтня 2017 року – змагання;
01 жовтня 2017 року 13-00 – церемонія закриття змагань та нагородження;
01 жовтня 2017 року – день від’їзду.
Спортсмени, які посіли особисті 1, 2, 3 місця нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів та медалями і подарунками, сувенірами від організаторів.
Учасники сплачують турнірний внесок у розмірі 50 грн.
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на адресу головного судді змагань: Луценка Віталія Олександровича (м. Вінниця), тел. +38 063-288-77-75 або на електронну адресу vitalproukr@gmail.com.

Bookmark and Share

VINNYTSYA MASTERS 2017

Додано: автором Нема коментарiв
28 червня в напруженій боротьбі фінальних протистоянь завершився Всеукраїнський турнір з міжнародних шашок VINNYTSYA MASTERS 2017. Лише у двох парах переможця було визначено в основній партії (з класичним контролем). Інші чотири завершилися внічию, а переможців трьох пар визначив тай-брейк – четверта додаткова партія!
Чемпіоном VINNYTSYA MASTERS 2017 став майстер спорту міжнародного класу Денис Шкатула! 

Молодий, але вельми досвідчений вінничанин був рейтинг-фаворитом не тільки групи «Б», але й всього турніру і за підсумком впевнено довів свою перевагу, перегравши у фіналі майстра спорту з Дніпра Владислава Антоновича .Владислав Антонович – срібний призер VINNYTSYA MASTERS 2017. 

Ось як вони йшли до фіналу:

Спочатку Денис посів чисте перше місце в групі «Б», набравши 8 очок з 10 можливих. У групі «А» перше місце розділили з абсолютно рівними результатами майстри спорту Василь Пікіняр з Вінниці та Володимир Осадчук з Житомирщини.

Додатковий бліц-матч з трьох партій вдалося виграти Василю.
Він вийшов у півфінал з першого місця, де зустрівся з Владиславом Антоновичем (другим місцем групи «Б»).

Цей півфінал виявився вельми драматичним.
Владислав у міттельшпілі пішов на гостру позицію без шашки, але мав серйозну позиційну компенсацію і партія завершилася внічию. У першій додатковій партії – рапіді – Василь Пікіняр знову виграв шашку – цього разу «живу», – але пропустив тактичний маневр суперника в ендшпілі і змушений був визнати поразку. У фінал вийшов Владислав Антонович.
Інший півфінал двох майстрів – Дениса Шкатули та Володимира Осадчука також завершився внічию. Тут фіналіст визначався запеклою драматичною боротьбою в додаткових матчах: бойові нічиї в рапіді й бліці і лише друга партія супербліцу принесла перемогу вінничанину.

Бронзу розіграли майстри Володимир Осадчук з Житомирської області та Василь Пікіняр з Вінниці.
І знову довелося продовжувати боротьбу в додаткових партіях рапіду, бліцу й супербліцу, де з рахунком 3:1 перемогу та бронзову нагороду здобув Василь Пікіняр

Вітаємо переможців та призерів!
Дякуємо всім за участь!

Фотогалерея змагань.
Головний суддя змагань, національний арбітр – Андрій Щербатюк.
Bookmark and Share