Підсумки молодіжного чемпіонату світу з міжнародних шашок-100

Додано: автором Нема коментарiв

toernoument5 листопада в Ізмірі (Туреччина) фінішував молодіжний чемпіонат світу з міжнародних шашок-100. В рамках змагань пройшли турніри з класичним контролем і турніри з бліцу в чотирьох вікових групах: юніори (17-19 років), кадети (14-16 років), міні-кадети (11-13 років) і юні надії (до 10 років). У класичній програмі з міжнародних шашок взяли участь понад 200 юних спортсменів з 17 країн світу, трохи менше ніж в торішньому чемпіонаті. У всіх турнірах була цікава і захоплююча боротьба за медалі. Сайт чемпіонату.

30157553694_f439461aa3_c

Нагороди всесвітньої федерації шашок

Єдину нагороду для України (бронзову) здобув в блискавичній програмі Андрій Блоха (м. Кам’янське, тренер Губарєв Ігор Володимирович) в категорії до 10 років.

%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba

Андрій Блоха на нагородженні призерів блискавичної програми чемпіонату світу

За крок до п’єдисталу пошани опинилась Анна Дмитренко, яка посіла 4-е місце. Також близькі до нагород були кадети Орест Слава та Анастасія Глушко, обоє вони посіли у своїх групах 5 місце. До десятки найсильніших у світі в своїх категоріях потрапили юні надії: Олександр Коваль, Дибриня Савінський та вінничанка Анастасія Мельник; міні-кадети: Віра Попруга та Боган Рукін; юніори: Єгор Бобков та Валерія Кришталь. Призер чемпіонату світу в блискавичній грі Андрій Блоха заняв 13 місце в класичній програмі. Юна надія Аліна Зелінська посіла 13 місце, а юніорка Дарина Скороход 11-а. Таблиці чемпіонату.

Також організатори провели чемпіонат світу з турецьких шашок. Не дивлячись на те, що турецькі шашки для українських гравців поки що досить екзотичний вид гри, але без нагород ми не залишились! Представник Івано-Франківської області Олександр Коваль здобув срібло, з чим ми його і вітаємо!

30672313842_842df3bbb7_c

Олександр Коваль на нагородженні призерів чемпіонату світу з турецьких шашок серед юних надій

Відео з чемпіонату світу від відомого бразильського шашкового діяча Lélio Sarcedo

Більше інформації, фотографії, відеозаписи та детальніші результати чемпіонату дивіться на офіційному сайті змагань.